the whack is back

#6687979

ilgili tanımıyla bizi kah kederlere gark etmiş, kah şaşırtmış yazarımızdır. okuduğum kadarıyla öyle sanıyorum ki hayattaki detayları kaçırmayan, göz ardı etmeyen biri.

hoş gelmiş!
devamını gör...
ulu' dan çekip giderken peşinden buraya kadar beni de getirmiş nadide yazar. kendisi rap müzikle uğraşmakta olup aynı zamanda keskin bir kalemi vardır. sohbeti değerlidir.
hayat arkadaşımdır.
devamını gör...
kevin de bruyne başlığına girdiği tanıma aynen katılıyorum:

"alexvari oyun görüşü ve pasları olan büyük yetenek. ki bu tarz futbolcuların tek kötü ortak özelliği, düşük koşu hızı sanırım. yine de saygımız sonsuz tabii."

bence maradona da alexvari bir oyuncuydu. onu da ilave edeyim.
devamını gör...
denk geldiğim iki tanımından sonra tespitimi doğrulamak için bir kaç tanımına daha göz attığım yazar. çokça ki ve de bağlacıyla başlayan cümleler kuruyor.
devamını gör...
#6696861

son dönemde çıkan ben fero, reymen gibi basit sözlerle kesik kesik cümlelerle yapılan rap den kat kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. bak figh culupden bahsetmedim bile.
devamını gör...
aha yakaladım! geçenlerde yeğeniyle ilgili yaptığı itiraf bugün uludağ sözlük'te öne çıkanlar kısmına girmiş. hehe. hemen takipçilere baktım. hanımını da rtük eleştirili entrysinden tespit ettim. beyle de 007 james bondumdur işte huyum kurusun. saygılar sevgiler ikinize de.

bir yazar.
devamını gör...
(#6701357)

haklı isyanlarda bulunmuş kıymetli yazarımızdır. kalemine sağlık sevgilim.

keza günümüzde cinsiyet fark etmeksizin bir çok kişide, erkeğe karşı holiganlık yapmak hobi olmuş durumda. ki iş öyle raddelere geldi ki artık erkekler sokakta nasıl davranacağını şaşırır olmuş durumda. çünkü pek kıymetli kadınlarımız, en ufak bir şeyde öylesine tepki veriyorlar ki ortalık savaş alanına dönüyor ve erkek kendini otomatik olarak suçlu hissediyor. kimsenin inkar etmesine fırsat vermeyecek kadar aşikar bir durumdur bu.

elbette ki yalan değil, ortalıkta o kadar çok ruh hastası insan var ki, bir kadın olarak sokaklarda tek başına yürürken, herhangi bir toplu taşıma aracına bindiğimde veya benzeri durumlarda korkabiliyorum. lakin bu demek değil ki komple erkekler sapıktır, öküzdür, incelikten anlamayan dümdüz varlıklardır.

evet, buradan tüm erkek genelleyicilerine sesleniyorum, hayatınızda bulunan, bulunmuş bütün erkeklere bir bakın, ( baba, kuzen, kardeş, arkadaş vs. dahil) belli olmayabilir ama bir çoğu öyle içsel karışıklıklar yaşıyor ki anlamak elde olmaz. erkek dediğimiz cinsine münhasır kişiler, cem yılmaz skeçlerinde ki komedi malzemelerinde yer almış basit varlıklar değil, hayatlarının bir çok anında bize emek vermiş insanlardır.

kısacası basitlik, odunluk, düzlük erkeğe değil insana özeldir. kadında da pek ala nüksedebilir.

teşekkürler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar