they are billions

kaynak yönetimi ve kule savunma türlerini bir araya getiren oyun. henüz early access aşamasında ancak steam kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplamış durumda.
temel amaç haritada bulunan kaynakları toplayıp şehrinizi geliştirmek ve aynı zamanda savunma sistemleri kurarak dalga dalga gelen zombi saldırılarınndan şehrinizi korumak. oyunun isminin nereden geldiğini ise aşağıdaki videodan görebilirsiniz. they are really billions.

devamını gör...
ilk çıktığı zamanlar deli gibi oynadığım farklı mekanikleriyle dikkat çeken rts oyun.

özel stratejiler geliştirerek dikkatli bir şekilde alan hakimiyeti sağlamanız gerek. önce elinizdeki savaşçılar ile alan keşfi yapıp, orman, göl ve kayalık arazileri kendinize siper ederek duvar çekmeye başlayın. beklenmedik yönlerden bile teker teker gelip açık buldukları an dönüşü zor bir sürece sokabilirler sizi. oyunun belki de en heyecanlı kısımları buralardır. günler geçtikçe yüzleri binleri, onbinleri buluyor keferelerin gelişi. epey bi zorluyorlar. kriz sebebi. korunmayla paralel kaynakları yönetmek de oyunun başlıca hedeflerinden. kısaca bir çok türü harmanlamışlar ve bu muhteşem oyun ortaya çıkmış.

ilk yayınlandığı dönemlerde bariz bir denge sorunu vardı oyunda. epeydir oynamıyorum. düzeltmişlerdir muhtemelen.

bu arada yorum kısmındaki en komik oyu alan inceleme de benimki oluyor. evet. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar