tiktok

islamiyetten bile hızlı yayınlan uygulama. bunu çekip kendince eğlenen insanlar var! bu uygulamayı zevkle kullananları vatandaşlıktan atan bir yasa falan çıkmalı artık..
devamını gör...
memlekette adeta zeka turnusolu haline gelmiş olan sosyal platform.
iyi niyetlerle kurulduğunun elbette farkındayım, zira yabancılar bu platformu gerçekten amacına uygun kullanıyorlar. fakat bizim insanımız?
ne acı değil mi... yolda görsek önümüzü ilikleyeceğimiz, hayat ve insanlar hakkında tavsiyelerini alacağımız insanlar, ya salak salak videolara montaj çekiyorlar, yahut "bugün de utandık çok şükür" tadındaki videolarla utanma kapasitemizi dolduruyorlar. hadi ergenleri anlıyorum, beyinleri hormon denizinde yüzdüğü için problem olmuyor ama siz bu kepazeliğe kendinizi nasıl yakıştırıyorsunuz? çoğunuz çoluk çocuk sahibi insanlarsınız, hayır yarın bir gün çocuğunuz şu videoları sorduğunda ne cevap verecekseniz?
devamını gör...
virüs gibi yayılmakta olan uygulama. 60-70 yaşındaki dedelerden bebeklere kadar ayrım yapmaksızın herkesin alet edildiği bataklık.
bir ara kapanıyor/yasaklanıyor gibi bi şiler dönüyordu, gerçek miydi acb?
devamını gör...
türkler inanılmaz gerizekalı paylaşımlar yapıyorlar. yabancılar çok daha iyi bu konuda. beğenmediğiniz tarzları ilgilenmiyorum diyerek eledikçe daha özgün ve size özel bir site oluşuyor. gereksiz videoları, özellikle de 5 iq'lu ergen türk kızlarının yaptıkları kezbanlıkları görmek zorunda kalmıyorsunuz.
devamını gör...
utanç günlüğü gibi berbat uygulama. kendimi video çeken malum insanların yerine koyuyorum hâlâ mantıklı açıklama yapamıyorum. arkadaşlar iyi misiniz? neden şaklabanlık yapıyorsunuz anlamıyorum. eğlenmek veya eğlence bu değil. umarım yakın zamanda periscope gibi dijital teknoloji tarihinin çöplüğüne gömülür.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar