timeless

2016 yapımı abd menşeli tv dizisi. zaman en anlamadığım şey olduğundan zaman konulu yapımlara hep ilgi duymuşumdur. başladım bakalım.--- alıntı ---

Garcia Flynn (Goran Višnjić) isimli bir suçlu Amerika tarihinin seyrini değiştirmek ve yok etmek için bir zaman makinesi çalar ve geçmişe gider. Onu yakalamak için Lucy Preston (Abigail Spencer) isimli bir tarih profesörü, Wyatt Logan (Matt Lanter) isimli bir asker ve Rufus (Malcolm Barrett) isimli bir bilim adamı peşinden gider. Bu özenle seçilmiş takım hem tehlikeli kaçağı yakalamak hem de geleceği etkileyebilecek her türlü müdaheleyi çok geç olmadan durdurmak zorundadır.

--- alıntı ---

devamını gör...
illuminatinin finanse ettiği zaman makinesi projesiyle illuminatiyi yok etmek için zamanda geriye giden kötü adamı kocaman bir göze benzeyen ikinci bir zaman makinesiyle kovalayan iyi adamların hikayesini anlatan dizi. kum saati yani zaman da en büyük masonik simgelerden biri ayrıca. dizideki illuminatinin kurucusu adamın evi saat dolu. kendisine de saat tamircisi diyor. kim bilir daha ne ayrıntılar var da o kadar paranoyak değilim henüz. bunlar en bariz olanları. olm bu adamlar tüm sinema, medya, interneti parmaklarında oynatıyorlar. hepimizin beyinlerini yıkıyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar