tıpçı erkek ilahiyatçı kız ilişkisi

birisi fiziki, birisi manevi tedavi yöntemlerinde ustalaşır. iyi skill kasıp kendilerini geliştirirlerse mana ve health seviyelerinin maksimize edilmesinden dolayı kendilerinin karşısında kimse duramaz. Allah hayırlı eylesin ne diyelim. *
devamını gör...
tıpçıların şaşırtıcı şekilde ilahiyatçılara takıntısı var. sadece kızsal anlamda değil genel olarak tıpta uzmanlaşınca her şeyi biliyormuş edasıyla dini konularda da uzmanlık taslama gayretleri beni üzüyor. hanım doktora gitmiş merhaba merhaba sonrası meslek vs sormuş doktor klişedir. hanım da ilahiyat deyince mezuniyete sormuş şu ayette ne kastedildi, bu hüküm doğru mu? hanım bilmiyorum deyince siz de bir şey bilmiyorsunuz ben bile biliyorum demiş. ben bile! aynı doktora ben gittim. tanıştık muhabbet sohbet. birkaç soru sordu bana öttürdüm tabi. sonra ben birkaç soru sordum takıldı kaldı. hanımı zorlamışsın hayırdır dedim. yok hocam estağfirullah falan. kimsiniz olm siz? ya arkadaş ben senin makatla olan tıbbi ilişkine karışmıyorsam sen de benim dini işlerimden (malumat açısından) uzak dursana.
devamını gör...
sonu evlilik ile bitmeyecekse baştan ofsayt, günah katsayısını arttırmadan bitirsinler bu ilişkiyi. ayrıca bu nasıl başlık abiler-kardeşler...gidin başka fakültelerin ilişki durumunu gündem edin.
devamını gör...
ilahiyatçıların puanı genel olarak tıp kazanmaya yetmediği için gereksiz bir başlık. bu kadar senedir annemi hastaneye götürüyorum daha hiç türbanlı doktora şahit olmadım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar