vermez evet...

kendisini dönemin, bilginin, toplumsal ve dönemsel dayatmanın ve şartlanmanın tanımlamış ve sınırlandırmış olduğu "normal" in, yaratılışını, tercihini ya da yaşamını lgbt olarak sürdüren kişiler üzerinde alaycı üslubundan bir an evvel vazgeçmesi gerekiyor fikrimce...
kimse ait olduğu cinsel kimliği gönendirerek lgbt üzeinden cinsel başarısının, ahlakının, insanlığının sağlamasını yapmasın... herkes işine baksın, yolunda inandığı gibi yürüsün gitsin, kendi gibi olmayan üzerinden itibar tazelemesin... *
devamını gör...
neden vermesin?
bir lgbt kişisi yaptığı harekete onur adını veriyorsa bana göre onur olmadığından bunu net olarak tırnak içine alarak bu yaptıklarına onur diyorlar ama bana göre onur değildir manasında tırnak içine alabilirim.
aynısı bir siyasi olay içinde geçerlidir başka bir toplumsal olay içinde.
bizi bu anlamsız hümanizm mahvedecek.
devamını gör...
bir toplum ahlaksızlığı normal karşılamaya başlamışsa çöküş kaçınılmaz sondur. bazı şeyler vardır, geçerliliği veya doğruluğu kişiden kişiye, toplumdan topluma değişmez. bir kimse benim kişisel tercihimdir yahut da bizim toplumsal tercihimiz bu yöndedir diyerek ensest ilişkiyi meşru gösterebilir mi? hayır. çünkü insan olmanın yaratılış kuralları vardır. kişisel tercih veya kültür bu kuralları değiştiremez. cinsellik de böyledir. eşcinsellik fıtrata aykırıdır. sana göresi bana göresi yoktur. istediğiniz kadar hümanist takılın, kişisel tercihlere saygılıyız zırvalarını papağan gibi tekrarlayıp durun, bu böyledir.
devamını gör...
ben daha da ilerletiyorum: totoslugu onur şeklinde lanse ederek kendini haklı olan bir gruba karşı kendi değerlerini yasatmak isteyen bir kültürün bunlara ib*ne diyerek asagilmasi ve hiçe sayması daha onurlu bir harekettir. anlamak istemediğiniz şey su; 2 tane kanı bozuk muslumana bakarak islami kötülersiniz ama 2 tane genetik olarak escinsel olan insandan ziyade sırf ib*eligi fon ve popülist hümanist söylemler bahanesiyle savunan kişilere destek çıkarsınız. su çelişki bir an önce bırakılsın. çok dindar ve dini yaşayan bir tipleme değilim lakin bu toplumun ciddi manada kabul etmesi çok abes böylesi hareketi ılımlı, insancıl ve yapıcı şekilde karşılamasını beklemek kendi toplumuna çok fazla yabancı olduğunuzu gösteriyor.

bu toplumda evet her telden insan var. gezi parkında ortalığı yıkanlar sizin icin onurluydu. fakat diğer taraftan potansiyel terordu. sizin icin hdp baris hareketi ve halkçı olabilir ancak bizim icin teroristten farksızdır. bu durumda ne sen ne ben haklı oluyorum. ve sizin o nonoslara insan muamelesi yapmasını yadırgamasam bile onlara insan muamelesi yapmak zorunda değilim. gerçek insanlık bu değil.
devamını gör...
alay etmek olmaz. ancak olanı söyleyebiliriz. lgbt her ne halt ise bunun reklamını yapamaz. belediyeler bunun taşeronluğunun da yapamaz.

biz bu işin ismini telaffuz edebiliriz. halk arasında buna nelik dendiği belli. bu niye zoruna gidiyor bunların? o zaman reklamını yapma. sessizce yap ne yapıyorsan. reklam yapma.
devamını gör...
çok doğru çünkü "normal"i fıtrata değil de dönemin doğrularına endekslerseniz gerçekten bu bir tutarsızlıktır. bunu yapanlar lgbti'ye eleştiri de getiremezler. ancak etik doğrularını ilahi bir buyruğa yahut insan işi bir dogmaya dayandıranlar lgbti'yi eleştirebilir.
devamını gör...
toplum geneline bir çarpıklığı empoze etmeye çalışmak onurlu bir davranış değildir .

bunu yapanla dalgamı geçerim..net..

bu lgbtciler ne istiyor..???

linç mi ediliyorlar..yooo
hapse mi atiılıyorlar...yoo

ne istiyorlar??

geliyorlar benim yan dairemi tutuyorlar...sabahlara kadar sex partileri yapıyorlar , çocuğum bunları görüp bana soru soruyor, eşim balkona cikamiyor ve ben bunları hala demir çubukla dovmemisim, ...

ne istiyorlar ne??
devamını gör...
eşcinsellik hangi açıdan bakarsan bak normal değildir. hatta ötesinde normal olana karşı başlatılmış gayet bilinçli bir savaştır. insanlığa karşı başlatılmış bir savaş. savaş meydanında dayağı yediğin zaman ağlamayacaksın. hadi canım.
devamını gör...
bu alay etme meselesini meşrulaştıran kendileri zaten. şimdi ben paylaşacak olsam ismimin altında o fotoğrafın görünmesinden utanırım lakin adam
“ velev ki ....yiz “ diye pankart taşıyor.

bunları da konuşmak ilâzım.
devamını gör...
kimin nasil yaşadığı, ne olduğu ve nasıl göründüğü sadece kendini ilgilendirir, zorlama aidiyet ve gereksiz normallik kutsamasi mide bulandırıcı.eğer normallik akşama kadar sol tarafta kadin kız basliklarinda erkeklik taslamaksa bilemeyeceğim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar