tommy angelo

sözlüğe eğlence katacak çaylak.

iron maiden bu olum, tabii ki efsane olacak.

bir de mafia adlı efsane oyunun baş karakterinin ismi. nostalji yaşadım, hayır ağlamıyorum, gözüme thompson1928 mermisi kaçtı.
devamını gör...
sevdim bu arkadaşı. hayatta önemli olarak telakki edilen hususlarda bile eğlenmesini bilen insandan kolay kolay kimseye zarar gelmez. buralarda kal aga sözlükteki ciddi heriflerden yıldık.
devamını gör...
tahminlerim kendisin venomous olduğunu söylüyor.
evet sırf bunu yazmak için online oldum. ve evet hoş gelmiş.

edit görünümlü büdüt: kimlik onaylandı. adımla seslendi nasıl ağırıma gitti.*
devamını gör...
yani tek tük tanımlarına gülüyoruz beğeniyoruz ama şöyle profiline girip tek tek okuyunca la bu yazar süpermiş be diyorsunuz.
ben de venom a benzettim. yani en son gördüğümde venom'du ama sonra 40 tane mahlas değiştirmiş heralde.

tahminimde yanılıyorsam da böyle akıldan çıkmayacak bir yazar olacağından şüphem yok. iyi ki gelmiş, hoşgelmiş. takibe aldım hemen.
devamını gör...
(#6613798)

az evvel game of thrones belasına son noktayı koydum ve izlerken her sahnede ayrı ayrı sövdüm! resmen el bombasının pimini çektikten sonra parmağına yüzük niyetine takıp, bombanın kendisini dizinde sektiren rus askerinin sektirdiği bomba gibi oldum. hani patladım, patlayacağım, nitekim buraya da patlamaya geldim; ki hakkımda yazdığını görünceye dek!

yani şimdi bir mutlu oldum, bir sevindim, bir yumuşadım... bak yaa! eyvallah!
devamını gör...
(#6620247)

sonsuz kudrette bir tanrıya inanıp da o tanrı her yerde ve her şekilde sonsuz kudretle varken; aciz insanlara karşı o yüce tanrıyı sanki o tanrının kendisinin savunulmasına ihtiyacı varmış gibi savunmaya kalkan paradoksal yazar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar