toplu taşımada bacaklarını açarak oturan erkekler

edep, ahlak, görgü görmemiş erkeklerdir.
bence bunlar 2 kişilik para versinler zira yanlarında iki büklüm oturmuş kadınların da yerlerini işgal ediyorlar.

bunların toplu taşıma kullanmaları yasaklanmalı. kenarı tellerle çevrili kamyon kasasında yolculuk etmeleri müstehak.
devamını gör...
mabadı şahanelerini oturdukları yerin ucuna değil tamamına konumlandırsalar bacaklarını açarak oturmayacaklardır. erkek olmama rağmen hemen hemen her hafta bir dallamaya nasıl oturması gerektiğini öğretiyorum. böyle böyle haklarından gelinecek.
devamını gör...
tek hamle ile iki büklüm edilesi erkeklerdir.
hem böylece bacaklarını kapatırlar hem de kendileri gibi olacak tüm çocuklar engellenmiş olur.
devamını gör...
bunlar yayılmacı erkekler. aynı şekilde toplu alanlardaki merdivende de bütün alanın kendilerine ait olduklarını düşünürler. aynı şekilde kaldırımların da... ve bu hakkı onlara, onları yetiştirenler vermiş çocukluklarında. her şeye hakları olduklarını düşünerek büyümüşler. beyinleri olmadıkları için de bu yaptıklarının gerizekalılık olduğunu anlamamışlar.
devamını gör...
ben adabınca uyarmaya çalışıyorum. hiç hoş bir görüntü değil gerçekten. yakışmıyor yakıştıramıyorum doğrusu. ama namaz da önümde ki adamın kabağını görünce bu bacaklarını açan mümtaz şahsiyetler geliyor aklıma..
devamını gör...
belli bir bacak açıklığının erkeklerin beden yapısı olarak anlamı vardır ama birader yani hani evde bile o kadar bacak aranı açıp rahat oturamazsın. yani rahat edemezsin bir kere. toplu taşımada böyle yaparak ne yapmak, nereye varmak istemeksin?
devamını gör...
misilleme yapmak adına ben de onlar gibi kendimi abartılı biçimde yaya yaya oturuyorum. sonra anlayıp toparlanıyorlar. henüz imayı çakmayana denk gelmedim. aynı şekilde karşılık verilmeli ki hanzoluklarını anlasınlar.
devamını gör...
ben on iki yaşında tıfıl bir erkek çocuğuyken göğüslerini suratıma bastıran genç kızın intikamını bacaklarımı az biraz açarak sizden almaya çalışmam rahatsızlık verdiyse bana o kızı bulun. siz ds kurtulun bende.
devamını gör...
yıl olmuş 2023 hala bu saçmalığı tartışanlar var.
erkekler tabii ki bacakları açık oturacak!!!

beden diline göre erkek bacakları açık oturur
kadın da göğüs kısmı öne doğru oturur.

derslerde hayat verme organları olarak öğretilse de
bence tamamen hacmi olmasıyla ilgilidir!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar