çok cezbedici bir görüntü var burda erkek için. ayağının acıması kadına dışarıyı farketmesini, nasıl görünüyorum kaygısını hemen unutturur. bunu refleks olarak yapabilme becerileri vardır kadınların. niye beceri? çünkü erkekler canları acısa bile zevahire halel gelmesin diye dokuz doğururlar. kışın kafaları, yüzleri üşür ama saç bozulmasın diye bere takmazlar. halı sahada baldırı yarılır, gülerek çıkar sahadan sekerek. demek ki bir beceri var burda. ama kadın bunun farkında değildir. ve bu farkında olmadan çıplak ayak yürüyüşü erkekte inanılmaz bir ''kıyamam sana'' atılımı doğurur. o en topuklu ayakkabılar, o en sert uçlar birden bire softlaşır, pembeleşir. bunlar da erkeğin farkında olmadan çok 'erkek' hisler kuşanmasını, ister istemez şövalyeliğe soyunmasını tetikler.
devamını gör...
normalde deli mi lan bu diye düşünmek yerine imrendiğimiz hatta aşık olduğumuz tiplerden sadece bir tanesi. aşk illaha ki zor ve karışık olmak zorunda mı sade ve sıradan olduğunda adı aşk olmuyor mu.
devamını gör...
düğünde düğün sahibi ise sonlara doğru hani salonda yabancı kalmayınca artık kendini bırakıp tepinen ve eve giderken bitap düşen kızdır o. düğünde son yarım saat çal bizim oranın oyun havasını bizbize kaldık aşamasını bilmiyor musun?
devamını gör...
zannımca çok şekil şükül, bir ayrı albenili tatlış kızdır.
boşverin takmayın ayağınıza elinizde kalsın...

(işbu entryi giren yazar 170 cm boyundadır, bu hanımlar işine gelir)
devamını gör...
*düğünü bitirmiş yalnız aile kalmıştır, ayak tepinmekten zonkluyordur,

*özel organizasyonda sona gelinmiş eve giderken gözden uzaklaşınca ufak bi çılgınlık etmiştir,

*topuğu kırılmış yedek ayakkabısı yoktur.

nedeni farklı da olsa canı acıyan ve feraha eren hanımdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar