toronto raptors

toronto, ontario, kanada'da bulunan profesyonel bir basketbol takımıdırlar. abd profesyonel basketbol ligi (nba)'ndeki doğu konferansı'nın atlantik grubu'nun parçasıdırlar. takım nba'nın kanada'ya ilerlemesinin parçası olarak vancouver grizzlies ile beraber 1995 yılında kurulmuştur.
devamını gör...
bu adamlardaki şans da kimsede yoktur. valla gidip piyango falan oynasın dwane casey. adamlar son 3 playoffda cleveland takımına denk geliyorlar. bu geceki maç ile beraber 4-0 süpürülerek playofflara veda edecekler maalesef.
aslında takımda potansiyel var ama sürekli clevelanda denk gelmektenmidir nedir adamların oynayası mı gelmiyor oynamak mı istemiyorlar çözemedim. tabi lebron farkı da var. hiç zorlayamadılar bile yahu.
devamını gör...
enbiyey normal sezonlarını, son yıllarda doğu birincisi olarak bitirip, playofflarda kılivlınd'a tokatlanan enbiyey takımı. hiç şaşmaz bu olay.

bu sene kadroda değişikliğe giderek değişmeyen tek şey değişimdir sözünü uyguladılar. bakalım bir şeyler değişecek mi?

smaçların atası olarak bildiğimiz vince kartır ve kuzeni tireysi makkıreydi'li yıllarda oldukça sempatiklerdi.

özetle normal sezonlarda iyi playofflarda dandik olan kanada menşeili enbiyey takımı.
devamını gör...
bu gece oynadıkları lakers maçında, lakers'ı ilk çeyrekte yere seren ve üzerinde tepinen enbiyey takımı. ilk çeyrekte 42-17 gibi bir skor yakalamışlardır. ayrıca takıma bu sene gelen yıldız oyuncusu kawhi leonard kadroda yokken böyle yaptılar.

lebron için çok kötü bir maç olmuştur kesin.
devamını gör...
yıllar yıllar sonra, normal sezonlarda krallar gibi, playoff zamanlarında ise amele sümüğü gibi kalmaktan öteye gidemeyen takım idi. kawhi leonard ve danny green'i sene başında spurs hanedanlığından aldılar. sonrasında marc gasol'u takıma eklediler ve sonuç olarak bu sabaha karşı doğu konferansı finaline adını yazdırdılar. bakalım antetekoumpolu bucks takımına karşı neler yapacaklar finalde. b usezon normal sezonda oynadıkları 4 maçın üçünü bucks takımı kazandı. doğu2nun 1 ve 2. takımları olarak gelmişlerdi playoffa.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar