maden mühendisliği bölümü olmayan üniversiteye inşaat mühendisliği kadrosu ile girerek önce mühendislik fakültesi dekanlığına ve rektör danışmanlığına yükselen, haziran 2016 dan beri harran üniversitesi rektör yardımcılığı yapan lisans ve doktora eğitimi maden mühendisliği olan ali sarıışık'ın icraatleri.

ilk icraat olaraktan kardeşi gencay sarıışık şanlıurfa teknik bilimler myo müdürü oldu, abisi ile birlikte üniversite senatosunda yer aldı.

2-almanya' da doğan, ilkokul ve lise eğitimini afyon'da tamamlayan oğlu mucizevi bir şekilde yabancı öğrenci sınavını kazanarak harran üniversitesi tıp fakültesine yerleşti.

3- kızı üniversitede almanca okutmanlığı yapmaya başladı.

kim bu adam daha önce adını nerde duyduk diyen olursa: soma'da yüzlerce madencimizi kaybettiğimiz kazada yazdığı skandal hatalı bilirkişi raporunun sahibi. zatı şahaneleri elektrik panosundan yangın çıkmadığını, önceki bilirkişi raporu ve tbmm komisyon raporunun yanlış olduğunu iddia etmiş foslamıştı.

yorum sizlerin.

http://m.patronlardunyasi.c...
devamını gör...
katliam olumlayıcısı bir loserın cehennemi garantilemek adına yaptığı eylemlerden bir bucket. bakın burası çok enteresan, şeytan dahi Allah’a bir kez isyan etti ve huzurdan kovuldu. bunların yanında şeytan bile daha onurludur.
devamını gör...
şaşırdık mı? tabisi hayır dediğim durum. örnekleri o kadar çok ki, adli bi vaka olarak kabul edilebilir, kimsenin de olaya el attığı yok. hadi bağalım.
devamını gör...
bakanlar akrabalarını istedikleri her yere atıyor, rektör yardımcımızın neyi eksik bakanlardan?

seçilmiş ve atanmışların utanmadan yaptığı rezillik.
devamını gör...
devletin merkezinin dibinde, herkesin gözü önünde çankırı valisinin eşini çankırı il milli eğitim müdür yardımcılığına atadığı göz önüne alınırsa normal bir gelişme. onca habere, onca görevden almalara karşı hala bu pervasızlık devam edebiliyorsa işler yolunda gitmiyor demektir.
devamını gör...
ya ben de niye uzay mühendisi olamadım diyordum. marstan akraba bulmanın vakti geldi.
devamını gör...
başlığa baktım bir tane, içini okudum bin tane şerefsizlik yapmış akademik bürokrat. bunun tasmasını sıkmazsan köylüsünden akrabasına, selam aldığından selam verdiğine herkesi bir yerlere sokar arsız. hak, hukuk, liyakat masalları anlatırken kürsülerden utanmayan büyüklerimizin gayrimeşru çocukları gibidir bunlar. adam bir pisliğin üstünü nasıl örttüyse artık, sınır tanımamış çakallıkta. gizli dokunulmazlık tam da budur!
devamını gör...
torpil değildir o güvenilir iş arkadaşları bulmak için yapmıştır muhterem rektör bunu. hemen almayın günahını adamın...güven önemli.
devamını gör...
bu hafta cok yakın bir arkadaşımın basına gelen bir olayın yansıması.

3 tane kadro açılıyor x üniversitesinde. mülakat şeklinde gerçekleşiyor sınavın durumu. sınav sonuçları açıklanıyor arkadasim birinci sırada yerleşiyor. daha sonra malum üniversite sınavları iptal edip saçma sapan bir argumanla sıralamayi değiştirip arkadaşımı 4. sıraya koyuyor. asli yedek!!! lütfetmişler.

liyakat?
hak hukuk?
torpil?
adam kayırma?
s*ref yoksunluğu?
itlik?
haysiyet yoksunluğu?

açılayın ya.
devamını gör...
aa çok şaşırdım ülkemizde hiç olmaz böyle şeyler. hahaha. bakın kaçıncı kere söylüyorum neredeyse bütün akademisyenler böyle torpilli. baştan yenilenmesi lazım bütün akademik kadroların. ama bu da imkansız off bilmiyorum nasıl düzelecek bu ülke.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar