toshiba’nın türk lirası kararı

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın türk lirası kullanılması yönündeki çağrısı, japon dünya devi toshiba’da da yankı buldu. toshiba türkiye ceo’su hiroshi tani, “türkiye’yi ve tl’yi destekliyoruz, özel sektör ihalelerimizde de tl’yi kullanmaya başladık” dedi.

http://m.gazetevatan.com/du...

gavur var gavur var, gavurdan gavura çok fark var. keşke şu japonlar orta doğu'da olsaydı diyorum bazen. muazzam bir müttefik olurdular. ne işin var Allah'ın fukuşima'sında.
devamını gör...
japonya'nın ordusu bile yok be. 2. dünya savaşından sonra askeri yatırımı olmadığı icin hep teknolojiye yatırım yapıldı. galiba toshiba iyi para kazanıyor ki kabul etmiş tl yi. neyse helal olsun çekik gozlere. zaten japon'lar ve kizilderililer türk'tü.
devamını gör...
japon bir başkadır abi. şaşırtıcı bir şey değil. hakikaten öyle. koreliler ve japonlar ortadoğuda olsaydı çok kallavi müttefikler olurdu. Allah işte, öyle bir coğrafya yaratıyor ki alırsan eline senden kralı yok, ama gel gör ki içindekilerle uğraşmak da başlı başına bir sorun.
devamını gör...
toshiba çok uzundır tl kullanıyor, tl teklif veriyor uyguluyor ama tabi ona göre pahalı kalıyorlar bir çok ihalede maalesef.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar