tp9 sf elite combat

#özgürler 

canik firmasının ürettiği tp9 serisine ait yeni susturucu namluya sahip saldırı silahı. türkiye için satışı yok. sadece standart namlulu satışı var ki henüz satışına da ülkemizde başlanılmamış durumda. zaten sivil kullanım için tasarlanıp üretilmiş bir silah değil. amaç tsk ve egm ye bağlı operasyonel birimlerinin bu yöndeki eksikliğini kapatmak. özgün bir tasarıma da sahip değil zaten. fn 45 ve hk vp9 melezi bir tasarıma sahip. tetik ağırlığı da cz p10 daki gibi çok hafif. zaten tetik mekanizması cz shadow 2 nin kopyası. hayırlısı olsun diyelim.
devamını gör...
sarsılmaz sar9 ile combat arasın da karar verememiş durumdayım. acaba biraz para biriktirip cz p09 mu alsam diye düşünüyorum ama bu döviz kurları yüzünden bu riske girmek istemiyorum. aslın da canik bu modifikasyonu sfx serisi tabancasın da yapmış olsaydı düşünmedim alırdım. biraz bekleyeyim bakalım belki daha güncel daha farklı modeller de çıkabilir yaz ayına doğru...
devamını gör...
fiyat performans ürünü olarak göze çarpıyor. sanırım mete projesi altın da tsk bünyesinde ki görevli askeri personellere dağıtımı yakın bir zaman da yapılacak..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar