trendyol

kesinlikle mükemmel bir alışveriş sitesidir. gelen mal yanlış gelmez, gelse de sorunsuz değiştirilir, kusurlu bir şey yaptıklarında derhal hediye çekiyle telafi ederler. hediye çekiyle aldığımız o kadar çok ürün oldu ki. söylediği tarih aralığında da mutlaka ürün teslim edilir.
ama sakın daybuyday denen yere yaklaşmayın arkadaşlar. tüketici mahkemesine verdim ama hamdolsun ki lehime sonuçlandı.
devamını gör...
ciidi ciddi boyle siteler dururken avmlere gidip surunen insanlar var.gir trendyola.senin tiger'in magazasindan yuz yuz elliye alacagin ayakkabi 75 dusmus.hem ucuz hem guzel.yattigin yerden al iste.daha ucuzunu bulayim diye magaza magaza dolasip surunecegine rahat rahat alis-veris yapilabilecek e-ticaret sitesi.
devamını gör...
çok hızlı çalışan alış veriş sitesi.öyle ki verdiğiniz sipariş 3 gün içinde adresinize teslim ediliyor.

ayrıca da converse severlerin uğrayıp bir göz atmasında fayda var.ayakkabınızı piyasanın yarı fiyatına alıp mutlu olmak sizin de hakkınız.*

devamını gör...
bambinin alışveriş sitesi gibi olmuştur. bi marka hergün mü olur arkadaş bi alışveriş sitesinde? tabi uygun güzel ayakkabılar da olmuyor değil ama niyeyse sinirlerimi bozuyor.
devamını gör...
aynı gün içerisinde yaptığınız alışverişte ikinci kargonun ücretsiz olduğu, iade konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığım alışveriş sitesi. bambi konusunda biraz abartmışlar ama şikayetçi değilim. her seferinde 'yine mi bambi' diyorum ama yinede uzun uzun bakıyorum.
devamını gör...
çok güzel şeyler var. insanın alası geliyor ama almıyor.

birincisi param yok.
ikincisi güvenemiyorum, etiket fiyatları bence sallama. yüzde 90 indirim olur mu yahu ?
devamını gör...
(bkz: dsm grup)

alışveriş merkezlerine karşı allerjisi olan, daral gelen, ateşler basan kimseler için iyi bir alternatif olabilecek alışveriş sitesi. çalışan insanların alışveriş için vakit bulamama sıkıntısına da iyi bir çözüm olabilir.

özellikle ayakkabı kategorisinde tercih edilesidir. rahatlıkla mağaza fiyatının yarısına alabilirsiniz.
eskiden tesettür giyim için pek bir seçenek barındırmazken son zamanlarda tesettür giyime de hitap eden bazı markalara yer veriyor olsa da, çeşit, fiyat ve kalite açısından pek makul sayılmazlar.
devamını gör...
119 liralık ayakkıbayı 29 liraya satan insafsız alışveriş sitesi vs.üzerine koydukları karlara bak şerefsizlerin desem http://yeridir.bi de bu greyder tommy hilfger'in sattıklarına ne demeli 400-500 liraya ayakkabı satıyor insafsız.% 500'e yakın kar koyuyor ciğersizler.
devamını gör...
şimdi yaklaşık altı defa bu site üzerinden alışveriş yaptım ve kesinlikle malları orijinal ve üstelik çok iyi bir müşteri hizmeti mevcut. ilk başta tereddüt etmiştim ama istediğim çantayı yarı fiyatından da az bir fiyatta görünce gaza geldim. hemen nasıl satın alırım diye dolanırken tüm sitenin kurallarını ve işleyişini öğrenmiş bulundum. en güzeli kargonuz yola çıktığı andan itibaren saat kaç olursa olsun sizi günlük mesajla bilgilendiriyorlar. hatta kargoyla sorun yaşarsanız site diyor ki;
ablacım sen sus ben senin yerine tartaklayacağım onları. yani kafan rahat. eğer baktın geldi beğenmedin aynı şekilde geri gönderip paran kredi kartına iade ediliyor. merak eden denesin, korkmayın yahu dolandırmıyorlar.
devamını gör...
beden olmadığı zaman değişim yerine iade politikası uygulayarak diğer online alışveriş sitelerinden bi tık geride olan site.
ama genel kampanyaları iyidir.
devamını gör...
rekabet kurumu yaptığı toplantıda, bünyesinde trendyol`un da olduğu dsm grup danışmanlık iletişim ve satış ticaret aş`nin tek kontrolünün alibaba.com singapore e-commerce private limited tarafından devralınması işlemini onayladı.
alibaba.com bu satınalma ile interaktif pazarlamacılık alanında türkiye pazarına önemli bir giriş yapmış olacak.
devamını gör...
musallat gibi bir alışveriş sitesi.

herhangi bir ürüne baktın ve sepete attın mı yandınn!

sepetinde bir şey unuttun igy! kaldığın yerden devam etmek ister misin igy, hayatında böyle indirim gördün mü igy!

silicem de bazen çok güzel elbiseler oluyor. höf.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar