trip

barış manço'nun sanatsal anlamda ne kadar büyük olduğunun kanıtı olan şarkı. sözleri pek anlaşılmıyor. muhtemelen bir çok kişinin kulağına çalınmış fakat barış manço'ya ait olduğunu akıllarından bile geçirmediği bir şarkı.

#s/16m0hi *" target="_blank">http://fizy.com/#s/16m0hi *
devamını gör...
uyuşturucu maddelerin birçoğunda bulunan etki.genelde paranoya, saplantı şeklinde olmaktadır.aslında kelimelerle tarifi imkansız gibi birşeydir.dışardan görünce de pek anlayamazsınız.zira uyuşturucu alkol gibi beyin içinde oluşan dengesizliği dışa yansıtmaz, içerde kalır herşey.hippiler zamanında tripleri artırıcı saykodelik müzik icad edilmiştir.ardından trance ve elektronik müzik akımları gelmiştir.hepsi tripleri artırma amaçlıdır.orta özellikleri düzensizliktir.beyin o kafayla bu müziği takip edemez duruma girer ve tripler başlar.normal tribin yanında bad trip de vardır.bad trip korku-üzüntü vb. duyguların aşırı derece de artmasıdır.genelde madde illegal olduğundan en fazla olan bad trip polis tribidir.güçsüz bir iradeniz varsa kafadan bir yarım saat bir tripte kalabilirsiniz.
ilk başta dediğimiz gibi her uyuşturucu madde de trip yoktur.mesela afyon ve morfinin bir tiribi yoktur, bedeni ve beyni uyuşturur, neşe verir bırakır.trip konusunda en başarılı maddeler halüsinojenik bitkilerdir.
devamını gör...
azicik ilgi eksikliginde bayanlarda gorulen bir tur rahatsizlik. bilmez ki o trip i cekmek zorunda kalan insanin
onemli bi maci olabilir,
azicik kafa dinlemek istiyo olabilir.
arkadaslariyla takilmak istiyo olabilir... her sey olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar