trt 1

kırmızı mavi gibi soğuk renkleri logosunda barındıran devletin resmi televizyonu. şu dakika bana "gel trt de genel müdür ol" deseler ilk yapacağım iş, logodan başlayarak kurumsal kimliği baştan ayağa elden geçirmek olur.
devamını gör...
turk radyo ve televizyonu.

halkın vergisiyle, özel televizyonlarla aşık atan devlet televizyonu. hakan şükür'e oradan üç kelam etsin diye bilmem ne kadar para veren kanal.

hadisenin klibini açık saçık bulup yayınlamayan kanal.

daha saymakla bilmez efendiler. azıcık gözünüzü açın yahu ! adamlar bizlerin, anne ve babalarımızın vergileriyle birilerine artizlik, tepedekilere ise yalakalık yapmaktadırlar.
devamını gör...
eskiden devletin kanalıydı,halkın kanalıydı
gerçi şimdi de devletin kanalı ama belli bir zümreye ait olan devlet kanalı
absürd haber kuşağı ile, sabahları yaptığı hacısı hocası bol sabah programları ile,saçma sapan kısıtlamaları ile,olmadık insanlara (bkz. hakan şükür)olmadık paralar ile yaptırdığı sözüm ona spor programları ile artık beni temsil etmeyen bana hitap etmeyen giderek yozlaşan "devletin kanalı"
devamını gör...
iktidardaki partilerin arka bahçesidir..

bugün ak partinindir yarın bir başka partinin olabilir, tıpkı ak partiden önce başkalarının olduğu gibi..bunu bilmek için zeka küpü olmaya gerek yoktur ama sadece belli bir partinin düşmanlığını yaparak trt 1 i hedef tahtasına oturtan kişilerde zeka adına bir şeyin olduğu konusunda ciddi şüphelerim var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar