trt 2

günler ve saatlerdir türkçe olimpiyatlarını canlı yayınlayarak nasıl bir f tipi yapılanma ürünü olduğunu gösteren kanal.

çok iyi hatırlarım zamanında ismet sezgin'in kızının sunduğu akşama doğru diye bir program vardır jeneriğinde bir beynin içinde örümcekler gezerdi falan filan,

anlayana sivrisinek saz anlamayana...
devamını gör...
ilk çıktığında devrim etkisi yapmıştı. ikinci kanala özel antenler üretilip satılıyordu. bunları bulamayanlar eski antenlerine alüminyum tencere kapağı takardı. *
devamını gör...
trt denilen asalak kurumun sırf trt2 için ayakta kalmasını istiyorum.çok kaliteli şeyler yayınlamıştır.örn: otel odaları,bekar odaları,ömür dediğin vs.
devamını gör...
kültür sanat programının konu ve konuklarının güzel olmasına rağmen; devlet televizyonu resmiyeti ve soğukluğundan hala kurtulamadılar.
geçen gün kemal sunalanıldı kültür sanat'ta. güdük necmi kemal sunal'dan bahsederken duygulanıp ağlamaya başladı. sunucu hanım ne yapacağını şaşırdı. korktum bir an; "burası devlet televizyonu, burda ağlanmaz" diyecek diye.
devamını gör...
türkiye'yi "uhf" yayın frekansı ile tanıştırmış televizyon kanalıdır. bilenler bilir, ikinci bir kanalı izleyebilmek için herkes bu frekansı çeken antenler almak zorundaydı.

bir de uhf çözücü bulunmayan televizyonları değiştirmek gerekiyordu, halk nerden bilecekti ki trt 1'in vhf'den yayın yaptığını ve ilerde uhf frekansına ihtiyaç duyulacağını. ah kapitalizm ah!..
devamını gör...
18.
şahane kültür sanat programları ve belgeseller yayınlayan, kaliteli televizyon kanalı.
tüm yayınları huzur verir.
bir evde bir televizyon kanalı uzun müddet açık kalacaksa bu kanal trt 2 omalıdır.
devamını gör...
şimdilerde ismi dahi kalmamış eski trt kültür sanat kanalı... trthaber olarak değiştirildi ya da programlar alan alan diğer kanallara kaydırılmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar