trt belgesel

trt izmir'in yayınlarını yürüttüğü yeni trt kanalı. şu sıra bir kaç canlı ve yeni yayının yayınlanıp geri kalanının arşivden belgesel yayınıyla gerçekleşmesine rağmen ileride şu an yapılmakta olan yapımlarla daha da renklenecek olan kanal.
devamını gör...
evde açılan kanaldan hiçbir zaman hoşnut olmayan bir gayrımemnunlar kitlesi olduğu varsayılacak olursa, tüm hoşnutsuzlukları giderecek ve evdeki gergin havayı yumuşatacak bir trt kanalı. ohh ne güzel..
devamını gör...
trt'nin en güzel işlerinden biridir. henüz bir discovery channel seviyesine ulaşamasa da az zamanda çok iş yapmıştır.
özellikle %100 yerli yapım belgeselleri ekrana getirmesiyle büyük bir iş yapmaktadır.
devamını gör...
yeni yüzüyle yeni programlarıyla ekrandadır. artık kumlu görüntülü 90larda çekilmiş belgeseller yerine daha iyi kalite belgeseller yayınlanıyor. buram buram "hükümet" kokan programlarını saymassak tv de izlenilesi kanallardan olmuştur. bir nevi ehven-i şer canım işte anlayın.
devamını gör...
yeni yayın ilkesiyle nice belgesel kanallarına taş çıkaracak seviyede belgeselleri ekranlara taşıyan trt kanalı. belgesellerin tamamı yerli yapımcıların ellerinden çıkma. izleyin, izlettirin.
devamını gör...
şu anda fikir mahkumlarının hayatlarını anlatan trt'nin belgesel kanalı. her zamanki gibi kaliteli. belgesel'in adı "gülümse duvar".
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar