tsk'nın kandil operasyonu

olması gerektiği gibi sesiz sedasız devam eden operasyon. kuzey ırak 'ta 22 km derinliğe inilmiş durumda. Allah yardımcıları olsun. artık durup bekleme devri bitti. artık onlar kaçıyor biz kovalıyoruz.
devamını gör...
(bkz: yozgatta petrol müjdesi)

arkadaşlar dalga geçtiklerini zannediyorlar ama bunların her birinin haberleri yapıldı. google'da aratın yozgatta petrol müjdesi diye.

hatta bütün şehirlerimizi aratın tek tek "... petrol müjdesi" diye. bakın hepsinin haberleri var. türkiye olaran varyemez amca misali hazine üstünde oturuyoruz. ancak nasıl ki dış güçler doları arttırıyorlar, bunları da çıkartmıyorlar bizlere. ha seçimler yaklaştıkça bu haberler artar evet bunda da kötü niyet aramayın çünkü ümmet seçim zamanı daha iyi çalışıyor. şöyle düşünün, öğrencilik zamanında ne zaman ödevlerinizi son güne bırakmadınız ki? yahut sınava çalışmayı? bunu da böyle düşünün.

herkes kandil yazmış ama ben büyük planın israil olduğunu düşünüyorum. evet o günler de gelecek..
devamını gör...
konuyla ilgili örgüt sözcülerinden serhat varto bbc'ye bir açıklamada bulunmuş ve "kandil'i boşaltmadık. saldırı olursa karşılık veririz" demiş.

"her türlü saldırıya yönelik hazırlıklarımız var. üs bölgelerimize yönelim olursa, tıpkı diğer yerlerde olduğu gibi karşılık bulacaktır... bu tür saldırılar, türkiye'de savaşın daha da yaygınlaşmasına, derinleşmesine yol açar hem de savaşı güneye yayar, bu da büyük çaplı bir savaş demektir. buraya yönelik hareket, türkiye'deki gerilla güçlerini daha aktif hale getirecektir."

evet bu sefer yozgatta petrol müjdesi gibi bir haber gibi de durmuyor. hadi bakalım kandil bekliyor ama bizim muhalifler beklemiyor geyik yapıyorlar. inşallah tsk girerde o bataklık kurur.

açıklama
devamını gör...
hdp'nin kandil operasyonuna karşı çıkın çağrısından sonra başlamıştır hayırlı olsun.

bazı arkadaşlar başlamasına üzüldü biliyorum. emeklilere zam haberi gibi bir şey zannadiyorlardı ama bu sefer tsk ciddi çıktı.

yapılan hava harekatında şu ana kadar 14 hedef imha edildi.

neyse hadi bakalım tsk sivilleri vuruyor goygoyu geç kaldı o da gelsin tam olsun.

haber
devamını gör...
cumhurbaşkanının açıklaması ile resmiyet kazanmış olan operasyon.

"operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. 20 uçak… gittiler vurdular döndüler. ama daha bitmedi"
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar