ttnet müzik

ttnet'in limitsiz abonelere ücretsiz, limitli abonelere ise belli bir ücret karşŸılığŸı sunduğŸu yasal müzik indirilebilen internet sitesi bir nevi çakma ı tunes. şŸarkı indirmek için ttnet abonesi ve de siteye üye olmanız gerekiyor. ben sorunsuz bir şŸekilde üye oldum ama bu beni epey işŸkillendirdi açıkçası bu kadar kolay olacağŸını düşŸünmemişŸtim. ancak işŸ şŸarkı indirmeye gelince ttnet kendisinden beklenen şŸekilde abuk subuk hatalar vererek yasal arşŸiv hevesimi kursağŸımda bıraktı. aslında sözlükte tartışŸılan mp3 indirmenin dini hükmü konusuna güzel bir çözüm olabilir. gönül ister ki böylesi dev bir arşŸivi sömürelim paramızın karşŸılığŸı alalım hem de korsana destek olmayalım ama adamı zorla korsancı yapar bu ttnet.
devamını gör...
bildiğim kadarıyla limitli abonelerden de ücret alınmıyor ama indirdiğiniz şarkıyı belli bir süre dinleyebiliyorsunuz yani sürekli sizin olmuyor.
devamını gör...
indirdiğiniz şarkıyı 20 gün boyunca dinleten hizmet. indirirken "oyyy ne güzel hizmetmiş canım ciğerim ttnetim" demeden önce 2 kere düşünün derim..
devamını gör...
iş yerinden müzik dinleyebildiğim tek siteydi. bugün o da engellenmiş. yakında sana da veda ederim sözlük.

biçok albüm ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
devamını gör...
kredi hesabında bir sorun var. inmeyen albümü kredimden düşüyor, sonra tekrar yüklüyor sonra indirdiğim albümü krediden düşmüyor. du bakayım hayırlısı
devamını gör...
türlü türlü gariplikler barındıran güzide müzik dinleme sitesi. dedim ki açayım da buradan müzik dinleyeyim. sonra liste yapmaya üşendim, türk halk müziği kategorisine tıkladım. normal sıralama şeklini beğenmedim, türk halk müziği sıralaması için halkımızın beğenisine güvendim ve dinleme sayısına göre filtreledim. şimdi ben bizim milletin beğeni anlayışına mı yanayım yoksa ttnet' in ankaralı namık' ın dar geldi sana ankara şarkısı' nı türk halk müziği kategorisine yerleştirmiş olmasına mı yanayım bilemedim. ha bu arada söz konusu şarkı yine söz konusu kategoride dinlenme sayısında ikinci sırada.
devamını gör...
görünüm olarak iyi ama yazılım olarak berbat üstü bir site. fonksiyonel olarak sitede dolşamka zor. umarız bu kadar kullanılan bir siteye yakışır şekilde bir site sunulur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar