tuğçe kazaz

yunan eşiyle evlenmek için din değiştiren, daha sonra eşinden ayrılan ve kelimenin tam anlamıyla ortada kalan manken kişi. din değiştirmek doğrudur değildir tartışmasına girmeden şöyle bir düşünürsek, evet din değiştirirsin eğer çok istiyorsan. ama diğer dini araştırıp, okuyup, daha ulvi daha kutsal olduğuna inanırsan değiştirirsin. evlendiğin kişi o dine mensup diye değil.
devamını gör...
bir manken. kafası, normal insan kafasından farklı çalışmaktadır. sadece "kampüsistan" adlı, en başta adı uydurma olan dizide oynamış olduğu için bile kendisine gıcık olabilir insan.

bu hanım kızımızın kafası çok karışıktır. yunanlı kocaya varıp, hıristiyan olmuştur. olmamıştır. yunanlı kocayı bırakıp, yeniden hak dinine döndüğünü söylemiştir. ıııhhh, yine olmamıştır. sonunda budist olmaya karar verip, yaşam tarzını değiştirmiş, ankara tandoğan'da budist bir gruba katılmıştır. budizm felsefesini öğrenmeye egosunu yok etmek için, hizmet basamağından başlamış, 40'a yakın grup üyesine çay-kahve servisi yapımışsa da; kişinin kendini ispatlayana kadar sürdürmesi gerektiğine inanılan hizmetlerden bunalmış ve kazan kaldırmıştır. bunun üzerine diğer üyeler tepki gösterince "budizmden kovulmuştur".*(gülmekten yanlarım ağrıdı) yani yine olmamıştır. bu hanım kızımız, nasıl bir manevi boşluğa sürüklenmiştir böyle, nasıl bir ruhsal açmazdadır. içim acıyor gördükçe.*
devamını gör...
din değiştirdiğine 4 yıl sonra pişman olan türk kızıdır !--- alıntı ---
yunanlı eşi yorgo seitaridis'ten 5 yıldır boşanamayan manken tuğçe kazaz pişman.
kazaz, "evlilik ve din değiştirme gençlik hatasıydı. heyecanla hareket edilmemeli" dedi. ht magazin'in haberine göre kazaz, kısmette yer varsa yine evlenebileceğini de söyledi.

--- alıntı ---

devamını gör...
evlilik aşkıyla dinini bile değiştiren fakat beş yıldır boşanamayan kişidir...

dinimi değiştirmem gençlik hatasıdır,bir anlık heyecana kapılmamdır demiş kişidir...

ne diyelim Allah ıslah etsin...allah kötü yollara düşürmesin...bir daha gençlik hataları yaptırmasın yaradan...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar