tuğrul selmanoğlu

#özgürler 

gurbette bir yazar. haberlere düşen şu konuşması takdire şayan. ''alman televizyon kanalında beş almanı susturan türk'' olarak da biliniyormuş. türkiye`yi her alanda karalayan can dündar`a bak, sonra dön bu vatan evladına bak.

buradan
devamını gör...
vatan evladı falan değil almanya'nın evladıdır elin ülkesinde yaşayıp benim, ailemin, çocuğumun geleceği hakkında yorum yapar her almancı gibi bu da erdoğancıdır neyin ne olduğunu bilmeden savunur da, savunur ayrıca bu itici gerzeğin her konu da bir fikri vardır. akpliler ciddi ciddi nasıl ünlü olduğu, eğitim seviyesinin ne olduğu belli olmayan bu adamı analist diye takip ediyor lan.
devamını gör...
her halta zırt pırt çıkıp arabasından yayın yapıyor. çoğunu dinlemedim. beyni olmadığını zaten bir tanesini izleyip öğrenebiliyorsunuz.
devamını gör...
ya tutarsa ayağına yüz tane iddia ortaya atıp üçü beşi tutunca ''ben söylemiştim'' pozları satıp takipçi kitlesinin ortalama zekasını meydana koyan, aklınca siyasi gündeme hakim imajı kasan ve yapmacık haliyle vitrine çıkarılan besleme trollerden biri olduğuna dair iddiaları güçlendiren tip.
devamını gör...
hakkını yemeyeyim bir tek şu islami oteller videosu çok iyiydi. islami otellerin nasıl ikiyüzlü ve müslüman yolma peşinde olduklarını iyi açık etmişti.

ama onun dışında kalan siyasi videoları bildiğin troll seviyesinde. büyük resmi gören akp il teşkilatı üyesi sıfatı var adamda.
devamını gör...
31 mart seçimlerinden sonra akp tabanının kendilerini sorgulamasına bu adamdan başlaması gerek.

iğrenç kutuplaştırıcı sözleri , avrupadan ahkam kesmeye çalışması ile tam bir troll özelliği barındırmaktadır.,

ülke hep bunların yüzünden batıyor...
devamını gör...
durduğu tarafın kurbanı olmuş kişi. çünkü benzer söylemlerle muhalif kanatta iseniz "aydın" yada "komplo teorisyeni" olarak anılırsınız. hükümete yakınsanız "troll" yada "yalaka".
devamını gör...
yanarım da bu lağım sineğine türk büyüğü selçuklu hanı olan "tuğrul" ismini vermişler ona yanarım.

atatürkle suriyeli mültecileri aynı kefeye koyan kansız cahil,mankurt.
devamını gör...
ismini her gördüğümde, "kim ünlü yaptı lan bu dal yaprağı" şeklinde tepki verdiğim vasatın çok altında yalaka şovmen. zerre samimiyet yok hareketlerinde.
devamını gör...
twitter kullandığım zamanlarda kendisini takip ederdim, özellikle filistin'in karışık olduğu günlerde bizzat oraya gitmeye kalkmasını takdir etmiştim yalnız bu üslup hiç olmamış. özellikle de siyaset gibi yanar dönerli bir kavramı, hz. muhammed ile karşılaştırması çok yakışıksız. müslüman bir kişi bulunacağı ifadeleri ölçüp tartmalı, zira her yanlış söz islam'ın insanlar üzerindeki intibasını zedeler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar