isveç'te feminist milletvekili linda snecker, şiddet suçları hakkında konuşmasında tüm erkekleri tecavüzcü kabul eden genellemesine yer verdi.

"biz kadınlar yaşamlarımızı ve davranışlarımızı erkeklerin potansiyel şiddet tehditlerine göre ayarlıyoruz. karşımızdaki erkeğin tecavüzcü olup olmadığını göremeyeceğimizden bütün erkeklerin tecavüzcü olduğunu varsayıyoruz. vahşi gerçek bu. yapısal bir sorun işte böyle gözükür. bu yüzden erkekler sorumluluklarını üstlenmeli."

"ben korkmayı reddediyorum, hemcinslerim kız kardeşlerimin de korkmalarını reddiyorum. bu yüzden feminizmim mücadelesi, herkesin mücadelesidir. erkek şiddeti durdurulmak zorundadır."

bu şekilde tüm erkekleri tecavüzcü varsayması, cinsel baskının toplumun tüm katmanlarını kırıp geçirdiğini, bunun failinin de olası tüm köken ve konumlardan erkekler olduğunu söyleyerek hem kendi ülkesinde hem de tüm dünya'da fazlaca tepki almış.

haber kaynağı
devamını gör...
hapis yatmayı göze alamayıp ama diğer yandan da duramayıp kendi kendime tecavüz ederek doğruladığım tespittir. hayvanız lan biz. öldürün kurtulun bizden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar