tuncer ustael

palu ailesi adlı vak'anın başrolündeki şahıs.

kendisinin tarihi geçmiş gofretlerle yüzlerce insanı zehirlemeye teşebbüs etmesi ve aile içinde sadizm, ensest ve pedofilik eylemler ve eğilimler sergileyerek aile içindeki kişilerle cinsel ilişkiye girmesi, bu aile içindeki kişileri aç ve susuz bırakarak ölüme terk etmesi, cin / şeytan çıkarıyorum ayağına küçük bir kız çocuğuna ispirto içirip öldürmesi gibi pislik işlerde parmağı vardır.

bitti mi? bitmedi! aile içindeki kişilere halüsinatif etkiler yaratan uyuşturucu madde vererek kendine resmen taptırmaya başlayıp, bu sayede de aile içindeki kişileri büyüsel, metafiziksel ve dinî ögelerle olgularla resmen korkutarak bunlara inandırmış, üstüne de aile içindeki kişileri "ben yanarsam siz de yanarsınız!" minvalinde korkutarak tehdit etmiştir. bunun bir üstü şeytan falan değil. zira şeytanın aklına gelmeyecek şeyleri tek başına planlayıp pratiğe dökmüş. şeytan bunun yanında ne ki?
devamını gör...
ismi ve soyismi buram buram sabetaycı yahudilik kokan kişi. tanımam ama isminden ve soyisminden sansasyonel, toplumu fuzuli meşgul edecek bir iş yaptığı aşikar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar