tunik altı pantolon

yazık günah ya. tesettür sadece başŸı örtmek değŸildir ki. en son ne zaman etek giyen başŸörtülü genç kız gördüğŸümü hatırlamıyorum. hepsi pantolon pantolon! dalga mı geçiyosunuz anlamıyorum ki, caiz deildir deniliyor yine giyiliyor. işŸin kötü tarafı yapılan yanlışŸ kabul edilmiyor. sık rastladığŸım bahanelerden birisi olduğŸu için bu başŸlığŸı açma gereğŸi duydum. başŸka neler diyolar efenim:
erkeğŸe benzeyen kadına lanet ediliyor. oysa beni uzaktan gören birisi beni erkek sanmaz ki.
başŸka bi tanesi ise; tunik giyiyorum, hatlar belli olmuyor falan filan demişŸti.diyen de öz amca kızım. yazık ya kıza farklı bi gözle bakıyorum o lafından sonra.
--- alıntı ---
Peygamber efendimiz buyuruyor ki:
(Kadın elbisesi giyen erkeğŸe, erkek elbisesi giyen kadına lanet olsun!) [Hakim]
--- alıntı ---
var mı bundan ilerisi? son noktayı peygamber efendimiz (asm) koymuşŸtur ama müslüman kızlarımızın ne kadar dinlediğŸi ortada. sonra islamı yayalım da yok şŸuydu buydu bik bik bik. ulan önce bi tam yaşŸa islamı, yaymak sana farz değŸil tesettür farz! isteyenler buradan kaynağŸa ulaşŸabilir.http://www.dinimizislam.com...
devamını gör...
tunik uzun olursa gayet de güzel olan kombin. kısa tunikleri ben de pek sevmiyorum ama maalesef zamanımızda seri üretim yapan yerlerin çoğu ya ara boy ya da kısa tunikler yapıyor. ayrıca herkes kendinden sorumlu, bu ne ya sürekli kadınların kılığı kıyafeti gündeme gelip duruyor. bi salın lan hatunları.
devamını gör...
kapanmanın şartları belli. bunun bi üniforması yok. vücudun açıkta olmasın ve hatlar belli olmasın tamam bitti gitti. pantolon üstü tunikler tercih edilesi çünkü rahat. kombini kolay. sade. e uzun olduklarından ve tutup bedenine dar olanı almazsan tesettüre de uygunlar.. ilk tanim sahibi etek giyen görmüyormuş da vah vah.. koşturmalı hengameli yaşamda spor ayakkabı pantolon tunik veya ferace nasil arzu edilirse.. candır can.
devamını gör...
çoğu insan bunu garip şekilde komik buluyor, ben de mesela askılı elbisenin içine gömlek, bluz tarzi şeylerin giyilmesini komik buluyorum acaba ikisi de aynı şey mi?
aman yahu başkasının fikrinin ne önemi var

ayrıca başlığı açan kişi neden türkçe karakter sorunu yaşamış anlayamadim
utf-8
encoding
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar