ak partideki değişimi anlamakta zorlananların dikkatle bakması gereken eylemin sahibi tbmm eski başkanı ve ak parti karabük milletvekili mehmet ali şahin. eski eşi olması gerektiği gibi türbanlı bir hanımefendi, nasıl olmasın ki bu şahin yıllarca türbanın önderliğini yapmış, slogan atmış, çözeceğiz demiş. eşi öldükten sonra da çözmüş.

edit: ak troller çok bozulmuş. hınçlarını bizden almışlar. bakın ne buldum.

--- alıntı ---
bakan şahin: türban %1.5'lik kesimin sorunu, önceliğimiz işsizlik ...
http://www.memurlar.net/.........
24 may 2006 - başbakan yardımcısı şahin: anketlere göre, türban türkiye'de yüzde 1.5'lik kesimin sorunu. başbakan yardımcısı mehmet ali şahin, ...
--- alıntı ---

zaten adamın böyle bir sorunu yokmuş. eşi de öldüğüne göre o yüzde 1.5'de bayağı aşağılara düşmüş olmalı artık. baksana kendisi kökten çözmüş meseleyi.
devamını gör...
hımm bu mu dur olayımız...

herkese söylediğimi tekrarlıyorum, bu yaş meselesini açmayın herkesin sevdikleri arasında bu tür evlilikler çıkar...

ayrıca, kime gönül verdiğini ve kiminle evlendiğini niye eleştiriyoruz...

evlilik konusunun burada böyle gayr-i ahlaki bir düzlem de konuşuluyor olması utanç verici...

tanım: siyaset yapacağım diye çirkinleşip iğrençleşmenin anlamı yok...
devamını gör...
iki gönül bir olunca bize bir şey demek düşmez.

müslümanın tabi ki eşi açık olabilir. eğer çift arasında saygı ve anlayış varsa gerisi boş laf. ortalık türbanlıdan geçilmiyor ama tesettürlü pek yok. mehmet ali şahin dinini yaşarsa ve eşi buna karışmazsa, eşinin başını örtüp örtmeyeceğini eşine bırakmışsa konuşulacak bir şey yok burda.

yaş farkı veya başının açık olması. iki insan kendi rızası ile evlenmiş. gerisi hikaye. isterse kadın kocasının mevkisi için evlenmiş olsun, isterse erkek karısının çıtır olması ile ilgilensin, isterse de birbirlerine aşık olmuş olsunlar sanane banane.

ha sanane banane derken pardon bize tebrik etmek düşer sadece.
devamını gör...
adnan oktarın 10 tane çıplak kadınla yaptığı yat sefasını yorumlarken bizim şeyhlerin çoğunun kafasında bu var, şu adnan kadar olamadık diye hayıflanıyorlardır yazdım daha bugün. yorumlardan anlaşılıyor ki sadece şeyhlerin değil müritlerin de kafası bu.
devamını gör...
istediği yönde bir evlilik yapan insan. ak partili olması o insanı evlilikten alıkoymuyor. herhangi bir insan kendinden 20 yaş küçük veya 20 büyük bir insanla evlenebilir. bundan siyasi amaçla karalama çıkarma çabası en hafif tabirle küçülmektir. memleketteki problem de bu aslında kendinden olmayana bel altı vurmak ve fütursuzca saldırmak.

kendinden yaşça küçük insanlarla evlenenler sorunlu gibi bir kafa nereden geldi bu ülkeye bilmiyorum ama bir an evvel terk etmeli bu ülkeyi. son derece doğal bir olay.
devamını gör...
evlenmek icin karisinin olmesini beklemeseymis delikanlica bir hareket yapmis olurdu. klasik akp kafasi iste. nasilsa size gore Allah 1 kari 4. devam devam en azindan aglanacak halinize gülerek egleniyoruz.
devamını gör...
ben yazınca eksilere boğulurum ya da dillendirince. evlenen ''beyzade'' olunca 20 yaş farkını savunan savunana. bu memleket sokaktaki ağzında cart cart sakız çiğneyip dedikodu yapan kadınından fakülteler bitirmişlerine kadar aynı. sağı solu her tarafı.
bence de iki yetişkin insan birbirlerine uyum sağlıyorsa yaş sorun edilmemeli. sorun değil.

ancak benim dikkatimi çeken husus sekreteri ile evlenmiş olması. yaşıymış başıymış önemli değil. yani günahını almayayım rahmetli hayattayken de muhtemel sekreteri idi. sekreter olayı biraz sıkıntılı. her yerde bir gönül ilişkisi her an mümkün.

yaw gardaş güzel bir konu yakalamışın ama yanlış açmışın ve tepkileri üzerine çekmişsin. ahh, benim elime geçecekti ki ilk... sadece ''eşi ölünce sekreteri ile evlenen akp'li vekil'' desen daha etkili olur, kafalarda bir ampül yakabilirdi. neyse sağlık olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar