türk erkekleri kesin sakalları tiksinçsiniz

bir özlem tekin çağrısı.

özlem tekin'in bu çağrıyı yapma nedeni atatürk'ün askerleri olan türk gençlerine sakalın yakışmaması. şimdi burda bir tartışma konusu ortaya koymak gerekiyor ama bizim gençler sünnet niyetiyle sakal bırakmıyor neyse.devamını gör...
türk erkekleri diye hitap mı olur lan dedirten cümle. 36 milyon insanı kapsayan bir topluluğa iki kelime ile hitap etmek nedir...

türk erkekleri merhaba, türk erkekleri naber, türk erkekleri ayakta kaldınız şöyle oturun...
devamını gör...
''kasin sakalları tiksenç.'' okurken midem bulandı türkçesinden. sonda koyduğu smileyle de sempatik olmaya çalışmış ama olmamış.

sanane kızım ya koynuna mı alacan ? mesaj vermek istediğin birisi varsa direkt onu kast et.

bir de , çok benzer höykürmeler twitter'da zaten vardı. kopyacı bu yani.


devamını gör...
ne yapayım şimdi saçlarını maviye boyamış, hafif meşrep, çakır keyif bir, yaratığın arzularını tatmin etmek için, 15 yıllık sakalamı mı keseyim. üstelik sakılımla özdeşleşmiş, biri olarak lakabımıdamı bir kenara bırakayım.

ulaan sonra kim bana kabasakal diyecek.

çok tiksinçsiniz.

devamını gör...
kesinlikle katıldığım önerme. bu ne yaa her yer kıl. hadi sünnete uygun olsa neyse, öyle hayvan gibi sakallarla korku filmini andırıyor özellikle akşam vakitleri.
devamını gör...
kaale alinmamasi gereken cagridir.burak ozcivit ile baslayan bu killanma modasi yolunmus tavuk goruntusunu ortadan kaldirmis erkeklere +1 karizmatiklik puani kazandirmistir.
devamını gör...
uzun zaman oldu gündeme gelmeyeli az biraz saçmalayım da varlığımdan haberiniz olsun lan! tarzı bir ünlü söylemi. ah ben twitter olsan nice az ünlü yok olup gidecekti be!...
devamını gör...
popülaritesini kaybetmiş bir şarkıcının ismi hatırlansın diye yaptığı zavallıca bir çalışma. amacına ulaşmıştır o ayrı. burada bile hakkında 14 entry girilmiş.
devamını gör...
özlem tekin'in bundan böyle hep yek hep tek başına takılacağının habercisi tweet. hayır dere tepe dümdüz giden kadın envai çeşit kımıl zararlısına adapte olmuşken nasıl oluyorda tertemiz bir sakalın yastık etkisini böylesine iğrenç bir ifade ile baltalıyor.

bence kargalar daha kahvaltısını yapmadan atılmış bir tweet.
devamını gör...
herkesin sakalina kimse karisamaz bu erkek şu şakil sakal bırakır,şu erkek bu şakil sakal bırakır,sakal kurban olduğum ya rasulullahin bi sunnetidir.
devamını gör...
neden bu tip şeyleri bu kadar önemseriz hiç anlamam.. x in kılık kıyafet görüşü.. evet saçma evet özlemin tarzına göre banal tuhaf komik belki.. evet özlem kemalist takılalım istiyor. ve evet özlemin açıklaması bence deli saçması..

ama şu var ben de ugg hiç beğenmiyorum yakıştıramıyorum. hele bi de balıkçı çizmeleri var..ya kızlar şunları giymeyin artık diye twit attığımı görenler bana da bu kadar yükleniyor mu merak ettim doğrusu.. yoksa sanatçı diye mi bunlar?

t:saçma bi sözün abartılıp kabartılıp gündemde kendine yer bulmuş halidir.
devamını gör...
bir tv programında ali rıza demircan ingiltere'de yapılan bir araştırmaya göre sakalın erotik bir nesne olduğunu söylemişti. bu yargıyı bilimsel bir hakikat olarak kabul edip ortaya iki soru atabilirim.

1. ali rıza demircan bu hakikatin bilgisine sahip olduğu için mi sakal bırakıyor?

2. özlem tekin'in sakal ile münasebeti safi bir görsel temaşadan mı ibaret? tektipleşmeye karşı estetik bir karşı çıkma mı? başka bir münasebette bulunması değişik saiklerini tetikleyip fikrini değiştirmesine yol açar mı? sonuçta bilimsel bir araştırma söz konusu...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar