türk hava yolları

uçakta servis edilen yemekleri çok güzel olan havayolu şirketi. yabancılar tarafından sırf bu yüzden tercih edildiği rivayet edilir. ha güzel bir tavuk yemeği yemek için 450 euro ödenir mi orasını bilemem*.
devamını gör...
o kadar kalitelidir ki iki de bir uçağı düşer.

hükã»metin kadrolaşmasının en çok zarar verdiği kurumların başında gelir(diğeri tcdd).
sırf bu kadrolaşma aşkı yüzünden teknik kadrosu bile hiçbir özelliği, eğitimi olmayan tiplerle doldurulmuştur.
devamını gör...
yönetim kadrosunda bogaziçi mezunlarının birikmeye başladığı, kotil'den sonra dünya havacığında prestijini artırmış havayolu şirketi.
devamını gör...
dünyadaki havayolu firmalarının kaza oranlarına baktığınızda gerçekten güvenli olan şirket. pilotları iyi ötesi, bir sürü değişik havayolunu kullandım, aradaki farkı o zaman anlıyorsunuz, bizimkiler asfalta indiğinizi hissettirirken diğerleri taşlı tarlaya inme hissi yaşatıyor.
devamını gör...
salamlı sandviç olayında art niyetli basın tarafından haksızlığa uğratılan milli havayolu kuruluşumuz. bahsi geçen olay varşova da gerçekleşmiş olup domuz eti içeren sandviçler uçakta verilmemiştir. uçağın gecikmesi nedeni ile bekleme salonuna alınan yolculara polonyalı görevliler tarafından ikram edilmiştir. bu olay dünyanın her yerinde olabilir. dağıtılan sandviçlerin üzerinde eşşek kadar büyük harflerle pork yazmaktadır. pork un da ne manaya geldiğini uçağa binmiş ya da düzenli seyahat eden her yolcu bilebilir. bu uçuş istanbul diyarbakır seferi değildir. yolcuların tamamı polonya ile ticaret yapan ve o bölgenin yeme içme şartlarını bilen insanlardır. hal böyle iken oradaki görevlinin ihmalini thy ye yüklemek ciddi manada ayıptır, art niyettir ve terbiyesizliktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar