türk kadınının kendini güzel sanması

güzellik ürünleri satan bir firmanın yaptığı araştırma. türk kadıları %91 ile hindistan'dan sonra kendini en çok güzel bulan ikinci ülke çıkmış. kalan %9 ise kendini kainat güzeli sanıyor.
devamını gör...
"kendini güzel sanması" ifadesi aslında türk erkeklerinin birçoğunun da güzelliğe odaklandığının göstergesi demektir. türk kadını kendini güzel sana dursun, türkan şoray diye bir türk kadını var; örgü tekniklerine bile adını vermişler öyle bir güzellik. insanlar fizikten öte ruha ayna tuttuğu vakit dünya daha güzel olacak, inanıyorum ben.
devamını gör...
bence bu araştırmayı güzelliğine ya da güzel olarak görülme isteğine yatırım yapanların oranı olarak anlamalıyız. doğu toplumları yüksek çıkmış. biz, ruslar ve hintliler arasında ortak 1 şey varsa bu, geleneksel toplumlar olmamız. yoksa rus kadınları nasıl ve neden bu kadar yüksek çıksın. slav kadınları dünyanın en güzel kemik yapısına sahip kadınlardır desem, erkeklerin en az % 50 si meksika dalgası yapar.
devamını gör...
gelişmiş ülkerdeki kadınların komplekssizliklerinden midir acaba bu oranlar?
uk nasıl 26 arkadaş? kafayı yememek elde değil.
devamını gör...
ne kadar sağlıklı veriler olduğunu bilmesek bile başlığın ilk tanımındaki haritada yer alan istatistiklere göre seyahat planı yaptığımız takdirde şöyle bir sonuçla karşılaşabiliriz; japon hatunlara bir bakışımız yeter, ingilizlere selam versek tamamdır, lehler ve frenkler bir-iki cümleye bakar, almanlar bizden yeterince çekmiştir yani oraya ilişmeye gerek yok, amerikanlar ve koreliler de en fazla biraz uğraştırır, ayrıca ''rus kadınları türk erkeklerini çekici buluyor'' diyen kimse yatacak yeri yok.

iyi bari ya, isabet oldu. zaten ben muson yağmurlarını da kış kıyameti de pek sevmiyorum...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar