türk kadınlarının suriyeli erkeklere bayılması

bakımlı olmalarından ve savaşçı olmalarından kaynaklı bir çekicilik. ortalama bir türk kadını için iki dil bilen, hatırı sayılır üniversitelerin hatırı sayılır bölümünden mezun olmuş bir suriyelinin artısı büyük. bunu çevremizde de gözlemlemek mümkün zaten.
devamını gör...
kokudan bayılıyordur hacağbi.

tanım : rakip olarak bir de suriyeli çıkarmayın lan başımıza dediğim bayılma.
devamını gör...
o kadar savaşçı erkekler ki ülkelerindeki savaştan kaçıp komşu ülkeye geldiler. kendi ülkelerindeki savaş bitince tekrar dönecekler. ooo müthiş cesur ve karizmatikler.

neyse troll kariyerine çok başarısız bir giriş yapmışsın. tıpkı suriyeli erkeklerin savaşçı olması veya türk kadınları hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olman gibi. nerden tutsak elde kaldı bence bırak sen bu işi.
devamını gör...
kardeş italyan erkekleri ile karıştırmış olmayasın.
devamını gör...
savaşçı derken ? savaşı denizde plajda deve güreşi yapmak sanan bir takım arkadaşlar var sanırsam. o iş öyle değil yiğenim.
devamını gör...
türk kadını genel olarak insan olan erkeklere bayılıyor bence. türkler içinde adam akıllı birine rastlayamamışsa demek ki... insanlık ırkla ilgili bir şey değil biliyor musun? ondan öyle oluyordur belki dediğim iddia.
devamını gör...
o kadar savaşçı bir topluluk ki topukları kıçlarına vura vura buraya kadar geldiler. kızlarımızda haklı böyle haşin savaşçılar nerede görülmüş.
devamını gör...
memleket filozoflarını görmeye yarayan başlık. ama hak vermemek imkansız. genellemenin böylesi. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar