büyük bir hata etmektedirler..

lakin buradan faşizme çanak tutan şovenist yaklaşımların makul olduğu yahut 'tüm kürtlerin bölücülükten yana olduğu' gibi ağır bir vebal ve mantıksız bir itham devşirmek son derece yanlıştır..
bölücülüğü propaganda haline getiren pkk ve onun şehir yapılanması kck hatta meclis yapılanması da bir siyasi partidir, maalesef öyledir..

lakin pkk'nın da sadece kürtlerden hasıl olmadığını, ecnebi destekçilerinin yanısıra askeriye içinden de birtakım hainlerce gözardı edildiğini, bir takım arap kaynaklarca finanse edildiğini, siyonist işbirlikçileri tarafından cephane bakımından donatıldığını unutmamak gerekir.
devamını gör...
biz müslümanlar bölücülüğün her türlüsüne karşıyız dediğim önerme. ayrıca bebek katillerinin ama hepsinin Allah belasını versin dediğim önerme. ayrıca çekince koyarak söylüyorum bunu(çünkü tam emin değilim daha araştırmam gerekiyor): ben milliyetçiliğinde islami olmadığını düşünüyorum dolayısıyla burda kötü ile kötü kıyaslanmış gibi geldi örnek vermek gerekirse;ebu cehil le sıradan bi müşrik elbette bir tutulamaz ancak ikisi de cehennemliktir.yani bu başlıkta bana kürt bölücülüğü zülmü haklı olarak eleştirilirken sanki türk milliyetçiliği övülmüş gibi geldi.
devamını gör...
hatalıdırlar; tabii bu hakiki milliyetçilikse.çünkü "kürtlerin kafasını keselim"cilerin ne ülküleri ne de oluşumları doğrudur.ülkü, onun uğruna haksızlık ve adaletsizlik yapılacaksa ülkü değil terördür.nitekim komünizmin ilk maddesi sözde emekçi sözde hakkını alana kadar yakılan arabaların, öldürülen bebeklerin ve ırzına geçilen gencecik kızların önemi yoktur, amaca ulaştıracak her yol legaldir düşüncesidir.milliyetçiliğimiz bu aşamaya doğru gidiyorsa elbette aralarında pek fark kalmayabilir.

gerçek şu ki adalet, hak,hukuk dinde belirtilmiştir siz vatanınızı sevmeyi bu ölçütlerde yapabiliyorsanız bunun ismi ne olursa olsun doğrudur.

bununla beraber milliyetçilik sizin için "soy" üzerine kurulu ise şunu bilelim ki türkiye diye adlandırdığımız şu topraklarda yaşayan bizlerin %90'ı türk değil.olur mu yahu diyen arkadaş anadolu fetholunduğunda diğer milletler yok mu oldu?biraz araştırırsanız dönemin anadolu'sundaki nüfus oranlarını bulursanız bu gerçeği siz de göreceksiniz.

velhasıl diyeceğim o ki: önemli olan soy değil, o ırkın milliyeti bu ırkın -bir kısmının- bölücülüğünün meselesi değil bu.mesele terörizm.terörizmin ırkı da dini de olmaz.varsın teröristlerin %99'u kürt olsun, fark etmez.
devamını gör...
bundan birkaç yıl öncesine kadar akpliler hdp oyları kendilerine aktığı için türk milliyetçiliğini ayaklar altına almakta beis görmeyen bir kitleydi. sonra işte pkklıları gazladılar siyasette meşru hale getirdiler partileri meclise girdi kürt oyları da gitti vay efendim bunlara bir vatan aşkı geldi yersen. her şeyleri kolpa hep menfaat uğruna. türküm diyene faşist dedikleri günleri unutmadık bugün de bize yerli milli edebiyatı satıyorlar utanma yok çünkü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar