türk telekom

berbat reklamları olan (özellikle televizyona çık öyle anlat reklamı...ooff...), insanı parasıyla rezil eden, doğru düzgün hizmet sunamayan, üstelik özelleştirilmiş olan kurum. hayır Allah korusun olası bir savaşta iletişimimiz kesilirse biz ne halt yicez!? olmaz olmaz demeyin...
devamını gör...
bugün çok basit bir işlem için afedersiniz salak gibi tam bir buçuk saatimi yiyen ve beni çileden çıkaran, ülkemin parasını elektrik süpürgesi hızıyla höpüren kurumsudur.

anlayamadığım bu şirket özelleştirilmedi mi ? peki niçin çalışanları devlet memurlarından bile daha ağır çalışıyor ve niçin sanki saatimiz dolsa da gitsek havasındalar?

devamını gör...
yavşağın önde gidenidir,şerefsizliği de kimseye bırakmayan bi kurumcuktur kendileri,internet bağlamak için önce telefon hattı çeken ordan seni beni herkesi söğüşleyen,vereceği hizmetinde kendisinin de Allah belasını versin dedirtendir.
devamını gör...
sanılanının aksine ,özelleştirilmesi ,türk telekom un memur zihniyeti üzerinde herhangi bir esneklik getirmemiştir..bir işlem yapmaya çalıştığınızda size 50 sayfa imzalamanız gereken rapor sunabilirler..talepleriniz ve şikayetleriniz ankaradan yankı bulana değin uzar..kendi içerisinde de çalışanların hiç birinin bir biriyle alakası yoktur, gelişmleri ,projeleri bilemezler.. kendi başına çalışan çarkçıklar gibi garip oluşumlara sahip ve fakat memur gömleğini de üstünden atamamış bir kurumdur..gereksiz yere para dağıttıkları doğrudur. siz de biraz şanslıysanız nasiplenirsiniz..
devamını gör...
satıldığı günden bu yana hiç telefonla konuşulmamış olunsaydı bile sabit ücretlerle kendini 4 senede amorti edecek olan sömürü sistemi*
devamını gör...
dünyadaki kafası en rahat yöneticilere sahip olduğunu düşündüğüm kurum. lan ne çaksak oluyor kardeş bu nasıl piyasadır diye göbeklerini tuta tuta güldükleri ayan beyan bir gerçek olarak önümüze seriliyor. örgütlü toplum gücünü gösterip bu kurumu bir protesto edebilse akılları belki biraz başlarına gelecek lakin bizde de iş yok ki. şu an kendilerine küfür etmekteyim, haberleri olsun.
devamını gör...
şu anda kendisi hakkında düşündüklerimi yazıya döksem hakaretten 23852093750923589327508923 gün talebeliğe düşürülebilirim.

yahu madem beceremiyorsun niye bu kadar üye topladın?
hem 1 mbit 4 gb internete 30 lira alıyorsun hem de kelek yapıyorsun.
kenyadan kablo çekeceğim buraya, internet ağı daha sağlam diye duydum.
devamını gör...
bu memleketin insanlarına ne içirdilerse aynısından içmemiş olanların sahibi olduğu iletişim tekeli. evet tekel. başka kimsenin altyapısı yok. kurulu düzeni ben de idare ederim. sıfırdan kursunlar yiyosa. gerçi kendileri kurulu düzeni bile idare etmekten aciz ya neyse. kendilerine buradan bol sinkaflı iyi niyet dileklerimi gönderiyorum.

başıma bir şey gelmeyecekse telekomu sevmiyorum.
devamını gör...
anamızı aglayip bir güzel de somururken şimdi de internetin anasını ağlatmış olan şey.. kullanılmayan bir telefona bile 20 tl vergi baglayabilecek kadar acımasız sürekli internet problemi çıkaracak kadar altyapisiz videolu görüşme getireceğiz diye 10 yıl oncesinin teknolojisini önümüze sürecek kadar geri kalmış ve her fırsatta üçüncü dünya ülkesinde yaşadığımızı kafamıza çakacak kadar hain heriflerin elindedir.. artık yeter.. adam gibi bir rakip çıksa karşısına.. biz böyle kalmasak bu hain kan emicilerin eline.. gerçi ona da bir 10 yıl var hadi hayırlısı..
devamını gör...
444 ile başlayan tüm numaralara cep telefonu ararmış gibi tarife uygulayan dolandırıcı ve insafsız kurum.

mesela otogarı aradınız, herhangi bir müşteri ve destek numarasını aradınız..

üstelik gece 11 den sonra arasanız bile bu numaralar özel numaralar statüsünde sayılıp telekom numurası sayılmaz ve sabit ücret karşılığı kullandığınız kontörler yerine ekstradan ve direkt faturaya yansır.

444 ile başlamayıp işe yarayan başka numara var mı ki?

--------

müşteri hizmetleri numarası:

4441444 : ev telefonları, turkcell, vodafone, avea dan ulaşıp mevcut tarifeden ücretlendirilir.

05554441444

veya ücretsiz olan:

08003141516
devamını gör...
faturanızı son ödeme tarihinde ödemek istediğinizde bankalara "son ödeme günü 17.45 ve 24.00 arasında işlem yapamazsınız" mesajı verdiren, gelmişi, geçmişi, kısaca tüm sülalesi "uyanık" firma.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar