türk telekom

akp iktidarının lübnanlı hristiyan arap hariri ailesine özelleşŸtirerek sattığŸı sabit ücret denen zırvayla halkımızdan 22 ytl her ay haksız kazanç elde edilen dünyanın en yavaşŸ internetini en pahalı kullanmamızı sağŸlayan adı türk özü yabancı şŸirketin adıdır.
devamını gör...
berbat reklamları olan (özellikle televizyona çık öyle anlat reklamı...ooff...), insanı parasıyla rezil eden, doğru düzgün hizmet sunamayan, üstelik özelleştirilmiş olan kurum. hayır Allah korusun olası bir savaşta iletişimimiz kesilirse biz ne halt yicez!? olmaz olmaz demeyin...
devamını gör...
bugün çok basit bir işlem için afedersiniz salak gibi tam bir buçuk saatimi yiyen ve beni çileden çıkaran, ülkemin parasını elektrik süpürgesi hızıyla höpüren kurumsudur.

anlayamadığım bu şirket özelleştirilmedi mi ? peki niçin çalışanları devlet memurlarından bile daha ağır çalışıyor ve niçin sanki saatimiz dolsa da gitsek havasındalar?

devamını gör...
yavşağın önde gidenidir,şerefsizliği de kimseye bırakmayan bi kurumcuktur kendileri,internet bağlamak için önce telefon hattı çeken ordan seni beni herkesi söğüşleyen,vereceği hizmetinde kendisinin de Allah belasını versin dedirtendir.
devamını gör...
sanılanının aksine ,özelleştirilmesi ,türk telekom un memur zihniyeti üzerinde herhangi bir esneklik getirmemiştir..bir işlem yapmaya çalıştığınızda size 50 sayfa imzalamanız gereken rapor sunabilirler..talepleriniz ve şikayetleriniz ankaradan yankı bulana değin uzar..kendi içerisinde de çalışanların hiç birinin bir biriyle alakası yoktur, gelişmleri ,projeleri bilemezler.. kendi başına çalışan çarkçıklar gibi garip oluşumlara sahip ve fakat memur gömleğini de üstünden atamamış bir kurumdur..gereksiz yere para dağıttıkları doğrudur. siz de biraz şanslıysanız nasiplenirsiniz..
devamını gör...
yerlerde sürünen internet hızı ile ağzıma geleni söylediğim kurum. sözlükte bir başlığa tıklamaya korkuyorum, açılması dakikaları buluyor. her ay 45 tl ödediğimiz internetin ve kurumun içler acısı hali ekranlarımızda. Allah sizi bildiği gibi yapsın.
(bkz: waiting for ihl sozluk)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar