turkcell superonline

turkcell'in ismini satın aldığı firmadır. fiber interneti gerçekten mükemmel. yaklaşık 4 ay önce fiber internetime kavuştum sayelerinde. o zaman 10 mb olan internet hızımı bugün arayıp 20 mb yapıyoruz hiç fiyat değişikliği olmadan kabul ediyor musunuz dediler. çok sevindim mutlu oldum gerçekten. yeni kampanyalar ıvır zıvır da teklif ettiler. özellikle telefon kampanyaları mükemmel, hem çok ucuz hemde sabit ücreti falan yok. sadece konuştuğunuzu ödüyorsunuz yani... asıl önemli olan ise benim için televizyon yayını. sordum ve net bir cevap aldım, şuan test aşamasındaymış ve ocak ayından itibaren yayına başlıyorlarmış. heyecanla bekliyoruz.
devamını gör...
fiber internet için kablolarını lalettayin bir şekilde döşediklerine tanık oldum. asvaltın üzerinden on cm kadar derinlikte bir hat kazıp içinden döşeyip gittiler ve üzerine beton attılar. yavaş yavaş aşınıyor attıkları beton. ellerinde patlamaz inşallah.
devamını gör...
kendi kafasına göre benim 8mbit lik internetimi 2mbit'e düşüren firma.aradım sordum dostum dedim biz her ay 50 lira canlıyı veriyoz nerde bizim 8mb? abi senin altyapı yetersiz dedi.eee dedim bizim 50 noldu ? 50 yalan oldu abi dedi.
(bkz: true story)
devamını gör...
son ödeme tarihinden sonra ödeme yaptıysanız, cep telefonunuza "faturanızı ödemediniz, en kısa zamanda ödeyiniz. yoksa hattınızı kesip, tekrar açtırmak için 19 lira geçirmek zorunda kalacağız" ayarında kısa mesaj atan firma. işin garip yanı, ödemeyi yaptığınız tarihten, 1 hafta sonra gönderiyor bu mesajı.
devamını gör...
taahhütü olmasına rağmen, eski servis sağlayıcıma faiziyle birlikte 383 lira kadar iptal faturası ödemek mecburiyetinde bırakmıştır.
devamını gör...
abone yaparken taahhüt şartı olmadığını söyleyen fakat iptal etmek için aradığınızda kontrat cayma bedeli diyerek yüzlerce lira isteyen iss. bağlantı şikayetlerinde tüm suçu telekom altyapısına atmaları da cabası.
devamını gör...
uzun uğraşlar sonucu dsl ve telefon hizmet sözleşmesini yapma şerefine nail olabilmeme rağmen, 1 haftadır herhangi bir hizmet alamadığım, bilgi istediğimde de "sistemde henüz bir bilgi yok, kaydınızı alalım, bilgi veririz" diyen servis sağlamayıcı firma.

ttnet'in rezil hizmetinden kaçıp bunların sefil uygulamalarına katlanmak istemiyorsanız, koşarak uzaklaşın.
devamını gör...
fiberi konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadığım canım fiber sağlayıcımdır. ancak adsl konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. ya arkadaş verdiğiniz modem modem değil. daha iki ay olmadan perte çıkmak üzere. internetiniz desek gidip gidip geliyor. bikaç fırın ekmek daha yiyin siz bence.
devamını gör...
üç gündür bir sorunu çözemeyen turkcell firması. yok ekran görüntüsü alıp bize gönderin, yok ayın 15 inde statik ip satın alın vs vs. müşteri hizmetlerinden serdar ile ayşe ye selamlarımı gönderiyorum!
devamını gör...
turbo buton adlı uygulaması ile nihayet işe yaramaya başlayan firma. 4.90 tl karşılığında indirme hızınızı 24 saat boyunca 100 mbps e kadar yükselterek film, oyun arşivinizi hunharca genişletebilirsiniz.
devamını gör...
sadece ttnet'ten kurtulmamıza vesile olması bile benim için yeterlidir. saniyede 4.5 mb* download hızı görüyorum daha ne olsun arkideş. fiber internet dedikleri kadar varmış. yalnız faturaları geç gönderiyorlar geçen ay son ödeme tarihinden 4 gün sonra fatura daha yeni gelmişti eve. ben takip edemem ki ne zaman yatırcaz son ödeme günü nedir..
devamını gör...
beni ttnet'in işkencelerinden kurtaran internet şirketi.

yıllarca tt'den sözde "8 mb.e kadar" adıyla 0.5 mb hizmet(?) aldıktan sonra, daha ucuza superonline'den 50 mb. hızında fiber internet almak yontma taş devrinden uzay çağına geçmek gibiydi!

o dönemde superonline tt sözleşmelerini fesheden müşterilerin cezasını 60 gün içinde ödeme kampanyası yapmıştı.

bunun üzerine tt uyanıklık yapıp sözleşme feshini türlü bahanelerle 61. güne ertelemeye başlamıştı.
devamını gör...
ttnet faciasını defalarca yaşadıktan sonra ilaç gibi gelen servis sağlayıcı. ttnet'in 49 liraya verdiği sınırsız neti fiber olarak almak ve aksamadan, kazık yemeden alınan hizmet. ttnet mahalle bakkalı mantığıyla gelenden üç-beş ne olursa tırtıklayayım mantığı ile yönetilen bir şirket. yaklaşan bin pişman. ama süperonline bazı aksaklıklar olsa da kesinlike çok iyi hizmet veriyor. olan aksaklıklarsa kadı kızı hükmünde.

ücretsiz verdikleri tv hizmeti ise gerçekten dört dörtlük. tv'deki görüntü kalitesi bariz bir şekilde arttı ve internet üzerinden hizmet verdiği halde hiçbir şekilde takılma yok. istediğin gibi ileri/geri alabiliyorsun. ama ttnet'in tivibu'su neydi öyle?
devamını gör...
kullanıcılarından verdikleri telefona dair şikayet alınca ''zaten ücretsiz bir ürün'' diye zırvalayan çalışanlara sahip firma.dikkat edin çoğul kullandım.iki farklı kişiden aynı cümleyi duydum.biri telefonda diğeri ise kapıya gelip müşteri memnuniyetine dair anket yapan kişi idi.çalışanlara bu tembihleniyor olmalı.yoksa memnun kalınmayan ürüne dair müşteriye böyle eblehçe bir cevap verilmez.
devamını gör...
eylül ayının sonunda ttnet ile taahhüdümüz bitince başvurduğumuz internet sağlayıcısı.

bu firmayı aradık, ertesi gün gelen superonline çalışanı "önce ttnet bağlantınızı kestirmeniz gerekiyor" dedi ve gitti. bunu telefon ettiğimizde neden söylemediklerini düşüne düşüne gittik, ttnet bağlantımızı kestirdik. tekrar superonline'ı aradık, birisi geldi, modem getirdi, bağlantıyı kuramadı, problem olduğunu söyleyip gitti. ttnet'i arayıp arıza kaydı oluşturduk. onlar bizi superonline'a şutladı. superonline'ı arayıp arıza kaydı oluşturduk. birkaç gün boyunca bu arıza kaydı yenilendi. sonunda apartmanın girişine kadar bağlantıda problem olmadığını, kendi evimizdeki bağlantıda problem olduğunu söylediler. halbuki daha 5 gün öncesine kadar çok rahat internete giriyorduk.

özet: bağlantıyı iptal ettik, modemi ve sözleşmeyi geri verdik. bağlantıyı kuramadıkları için herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadık.
bu süreçte internete giremediğimizi düşündükleri için sözleşme yaptığımız cep telefon hattımıza ücretsiz 4 gb gönderdiler, teşekkür ederiz.
devamını gör...
piyasada az sayıda internet sağlayıcı alternatiflerinden biri.

benim ttnet ile olan sözleşmem de bitmek üzere olduğundan bi baktım fiyatlar falan uygun bir de müşteri hizmetlerinden bilgi alayım dedim toplam üç kişi ile görüştüm hepsi de dövecek gibi konuşuyordu.

bu nedenle kullanan var mı varsa memnun mu bilgi verirse sevinirim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar