turkcell

çoğu zaman kullanıcılarını kazıklasa da kaliteli bağlantı sağlaması ve arada yaptığı kampanyalarla kullanıcının gönlünü alan operatör.
devamını gör...
kampanyaları avea ve vodafone kadar kapsamlı olmasa bile en kaliteli operator. ses kalitesi ve sebekesi en saglam operator..ayrıca sahibi derindir karanlıktır ocudur boo dur
devamını gör...
müşteri hizmetlerini aradığınızda en kısa zamanda operatore baglanmak ıstersenız aralıksız olarak *0 tusuna basmanız gerekır.bu sayede bır suru ıvır zıvır dınlemek zorunda kalmazsınız.deneyın ıse yarıyor.
devamını gör...
türkiyenin tartışmasız en büyük gsm operatörü .avea ve vodafone bu kadar sorunlarla tepişirken iyi ki turkcelllyim dedirten kampanyalarıyla avealılara üzülmeme neden olan operatör
devamını gör...
reklam piyasına ciddi yatırımlar yapmış şirket. yapmaya da devam etmektedir. reklam konseptinin büyük bir bölümünde ali poyrazoğlu seslendirme yapmıştır. turkcell tavuğu adında bir hayvanı yumurtlamak suretiyle ilginç reklam aksiyonları kayda geçmiştir.. böceği de vardır. böcek logosudur ayrıca. selacanlar da var.
devamını gör...
3 tane asker 4 tane polis 2 tane öğretmen kazanmak için biz yılların kerizi abonelerini perişan eden geseme operatörü
devamını gör...
beni her ay düzenli olarak kazıklayan buna rağmen turkcell hat kullanmayan insanlara garip bakmamı sağlayan,benden alıp alıp elaleme bedava dakika/kontör diye dağıtan ,kendimi platonik aşık gibi hissetmemi sağlayan gsm operatörüm...

not:eğer birgün cep telefonunuza bedava dakika ya da kontör gelirse hiç düşünmeyin gönül rahatlığıyla harcayın...turkcellin beni sponsoru zannetmesinin neticesidir efendim..helal olsun...
devamını gör...
iyiden iyiye kazığın ucunu göstermiş olan operatördür. iyice 150 kontör yüklemeye mecbur bıraktılar. şimdi 100 kontör yükleyene 15 dakikası 2 kontör olacakmış. ulan zaten 10 dakikası 1 kontördü önceden! bir de pişkin pişkin mesaj atmışlar 15 dakikası 2 kontör diye. neymiş 150 kontör yükleyecekmişiz avantajlar için. yüklemiyorum anasını satayım. konuşmuyorum da. yazıklar olsun be!
devamını gör...
diğerler tam çektiği halde oturduğum sokakta çekmeyen, kendilerine konu hakkında bilgi verdim ve bana 2009 için yapabileceğimiz bir şey yok diye cevap vererek beni hayal kırıklığına uğratan operatör.
devamını gör...
ne kadar pahalı olduğunu müşterisi olmadan da anlayabilmek mümkün. dünyanın en yaygın ve de pahalı (ucuzluk iddiası taşımayan diyelim en azından) operatörü vodafone un bile (bkz: favök) oranı %21 iken tcell in %36,80 dir. bundan yükseği yok mu dünyada? var. ama nerede? çin'de, hindistan'da, bazı arap ülkelerinde. (bunların çoğunda penetrasyon (hat sayısı/nüfus) oranı bizden düşüktür) mamafih bizim mukayese için muhatabımız bedeviyyet değil medeniyyetdir diyorsanız yediğimiz kazığı daha iyi görmek mümkün.
devamını gör...
kazık üstüne kazık sokan şirket.
''konbara hizmetini kaldırdık, bundan böyle 100 kontör yükleyene 250 kontör hediye veriyoruz.'' mesajını okuyunca ''aman yarabbi süper bişeymiş'' deyip göklere uçtum. daha sonra verdikleri 250 kontörün bir haftalık ve sadece turkcelllilerle kullanılabileceğini öğrendikten sonra birden ayaklarım yere değiverdi, ''allah belanızı versin.'' dedim kendi kendime.
devamını gör...
3g reklamlarındaki müziğinde "üç ge" derken, 3gs teknolojisini tanıtırken "tıri ci" diye bahsediyor. bu ne yaman çelişki diyemeden reklam bitiyor. heralde "tıri ci" dersek daha dile hitap etmiş olur, sempati toplarız diye düşündüler. ama geç düşünmüşler. mükemmelsin türksel.

"üç gese" diye telaffuz edilmesinden yanayım. çünkü türkçe bu seni lanet. "e ama yabancı mal* bu. gavur malı*" demeyin, zaten türkçe bunun için var. ince düşün.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar