türkiye büyük millet meclisi

iktidarlarin dagittiklari urunlere gore secilen kisilerin bos zamanlarinda ugradiklari mekan hadi yalan oldugunu soyleyin acin meclis tvyi heryer bos
devamını gör...
eskişehir vekili hüseyin tayfun içli'nin 'şayet' ile 'eğer'i aynı cümle içinde yan yana kullanarak eğitim seviyesi hakkında kafalarda soru işaretleri oluşturmuş olduğu mekandır. yüce meclis falan diyorlar burası için. nereden geliyorsa bu yücelik! sürekli feshedilmiş, çalışmaları engellenmiş, vekiller tutuklanıp götürülmüş, başbakanlar asılmış ama "yüce meclisi saygıyla selamlıyorum" diye başlıyorlar konuşmaya bu mekanda.
devamını gör...
mensubu olmak için ünv mezunu olma şartının neden aranmadığını merak ettiğim kurumdur. gerçi, zaten işe yarar 550 tane hem de bu işe gönüllü olacak, aklı başında adam bulmanın ne kadar zor olduğunu kaliteye bakarak görüyoruz bir de sınırlama getirip hep kaliteyi düşürmeyelim deniyor olabilir. evet evet öle olmalı.

(bkz: kendi kendini mat etmek)
devamını gör...
bu kadar zamandır üçüncü entariyi benim yazmam sebebiyle türkiye'de inanılmayan bir kurumdur. türkiye'de lidere inanılır. liderin peşinden gidilir. lider öldürülünce de her umut ölür. yani cumhuriyet kılıflı padişahlık devam etmektedir.
devamını gör...
beşir atalay'ın diğer siyasi partiler için "bölge partisidir" demesinin ardından chp'li milletvekillerinin miting alanına çevirdiği yüce meclisimiz. çocuk gibisiniz lan!

not: oturuma 5 dakika ara verildi ama aradan önce mehmet ali şahin, kemal kılıçdaroğlu'na fena ayar verdi. artık ölür bu saatten sonra!
devamını gör...
dtp'nin kapatılmasıyla bir takım değişikliklere uğradı.

dtp meclis grubu düştü.

sandalye dağılımı ise şöyle olmuş;

adalet ve kalkınma partisi: 338
cumhuriyet halk partisi: 97
milliyetçi hareket partisi: 69
bağımsız milletvekili:30
demokratik sol parti: 8
demokrat parti: 1
türkiye partisi: 1
toplam: 544


daha fazlası için;

http://www.habervakti.com/?...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar