türkiye'de hasta olmak

türk kanunlarının bilmem ne sayılı kanunun falan feşmekan maddesince bizde hasta olmak yasaktır.

-hastalığımın sebebi küçükken geçirdiğim travma olabilir mi? şeklinde ukala sorular soran hastaya 1 yıldan 3 yıla kadar doktorsuz kalma cezası,

-bir Allah'ın kulu da yok mu çocuğum ölüyor diyenlere kaba insan sicili işlenirken,

-bıçak parası ne kadar doktor diye soranlara ise tedavi sırasında midede makas unutmama, yanlış kabloyu kesmeme gibi garantiler sunuluyor.

siz siz olun, hasta olmayın.

nelet gire böyle zihniyete...
devamını gör...
bence insan hasta olacaksa türkiye’de olsun. sağlık hizmetlerimiz çok ucuz ve halk kolayca erişme imkanına sahip. burda ücretsiz yapılan tarama ve tedavi testleri yurtdışında binlerce lira değerinde.

ülkemizin hastanelerinin ve hastalarının şifaları için mücadele eden hekimlerinin kıymetini bilelim canım hastalar. siz sağlık sistemini falan boş verin. doktorları sevin, çok iyi insandırlar.
devamını gör...
doktora son çare başvurmaktır. çünkü insanımız bilir hastaneye bir girdin mi arkası kesilmez. daha dinçken daha da hasta olur çıkarsınız. hiç olmadı psikolojik bir rahatsızlık peyda olur münasebetsiz doktor ve sağlık çalışanları sebebiyle. oğlum tedavi diye yattı hasta olup hastaneden çıktı. bir gün çocuk tartılmadı hastanede. doktora birşey denmiyor hemşireye hasta bakıcıya. zor iş eyvallah. ama sen beni bir gün bile bilgilendirmemişsin evladımın hastalığı nedir bilmiyorum. sonra doktorluk çok kutsal. yok öyle bir dünya. bir elektirik mühendisinin trafoda elektirik akımına kapılmasıyla aynı oranda riskiniz var. her mesleğin bir riski var. hepsini alkışlamadık korona vakti onları alkışladık. ah kargo çalışanları ah. olan size oldu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar