türkiye gençlik stk'ları platformu ödülleri

'kanalıma hoşgeldiniz' sloganıyla bu yıl ilk kez düzenlediği gençler arası youtube yarışmasını caaanım arkadaşım kazanmış.

tgsp'nin düzenlediği youtube türkiye yarışması sonuçları açıklandı. türk telekom'un ana sponsorluğunda tgsp'nin düzenlediği youtube yarışmasında manisalı mahmut gediz birinci oldu. moğolistan'da çektiği seyahat videosu ile yarışmaya katılan mahmut 10 yıldır dünyanın ilginç ülkelerine seyahat eden bir gezgin. videonun çekildiği yer moğolistan'ın bayanölgi şehrine bağlı tokbirci köyüne yakın bir dağın yamacı. bozkırda çobanlık yapan kazak bir ailenin çadırına misafir olan mahmut gediz onlarla 2 gün vakit geçirip gündelik hayatlarına şahit oldu. neredeyse tamamen geleneksel yaşam standartlarına hayatlarını sürdüren bu aile ve çocuklarıyla huzur dolu çok keyifli vakitler geçirip bu anları kayda aldı.

ilk video
https://www.facebook.com/uc...

ikinci video

devamını gör...
sosyal medyada kaliteli içerik üretmeye teşfik adına yarışma formatında güzel bir proje. bir süredir gezgin sayfalarındaki ve youtube kanalındaki paylaşımlarıyla göz dolduran mahmut gediz almış ödülü. takip ettiğim birinin bu ödülü kazanması şahsımı gururlandırdı, umarım ileride daha güzel ve daha sağlam işlerle de karşımıza çıkar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar