öncelikli sebebi hırsızın herkesi hırsız zannetmesidir. ikinci sebep erdoğanın bu hırsızların musluklarını kapatmasıdır.

yok erdoğan şeriat geitrecek, yok erdoğan hırsız, memleketi soyacak, yok paraya resmini bastıracak, yok başörtüsü zorunlu hale gelecek. yok bilmem falan filan.

bu iddiaların hepsinin ortak paydası bir zamanlar kendilerinin yapmış oldukları şeylerin (hırsızlık iddiası hariç*) tam zıddı olmaları. bu da nasıl bir paranoya içinde olduklarını ve nasıl bir paranoya üretmeye çalıştıklarının delilidir.

korkmayın kafircikler herkes sizin gibi hırsız değil.
devamını gör...
bir kemalist zihniyet çabasıdır. çeşme başını tutmuş burjuva ve yalakası ondan nemalanan güruh. yıllarca bastırılmış müslüman, bir tehdit olarak görülmüyordu. ve her türlü aşağılanıyordu bunlar tarafından. uydurdukları tarih ile de hem bize dayatıyorlar yalanlarını ve de dalga geçmeye devam ediyorlardı. medyasıyla,ekonomisiyle vs her yerde olan bu insanlar kendi adamlarına paralarını akıtıp verip onların önünü her alanda açıyordu. masum türk evlatlarını alıp askeriyede, üniversitelerde yalanlarıyla ana-babasına ve memleketine yabancı bir insan olarak yetiştiriyorlardı.

ezbere ve tekdüze insan bunların hedefleriydi açık. lakin soru sormaya başlayan müslüman artık uyanıyordu.

zannediyorlarki islam düşmanları müslümanlar yine oyuna gelip fitnelerimizle bizim saltanatımız devam edecek. heyhat.

müslüman ne zaman ne kadar adım atacağını bilir.*
devamını gör...
kendi hırsızlığını örtme çabasıdır.

nasıl ki chp döneminde yargı da kadrolaşma yapılıp üstüne üstlük savunulmustur. aynı kişiler simdi rte yargısı demektedir aynı kadroya.

net piskinliktir.
devamını gör...
lafa gelince erdoğan hakkında mahkeme kararı yok deyin ama mahkeme kararı olmayan kişiler hakkında atıp tutun kemalik gericiler söz konusu olsa bile.

abi sizin hukuk anlayışınız tek size mi çalışıyor ? yoksa bunlar bir mağdur görünme çabası mı ?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar