türkiye yüzde yüz haklıdır. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun.

yalnız seferberlik ilanındada sizi böyle heyecanlı görmek isteriz gençler.
devamını gör...
o değil de biri bana bi buçuk yıldır sadece pyd ve öso cuların kapıştığı sınırımızda şeyimsonik suriye helikopteri ne alakaya maydonoz geziyor izah edebilir mi? tişikkirlir.
devamını gör...
her ne kadar haklı bir düşürme de olsa tahrik amaçlı bir hava sahası ihlali olduğunu düşünmekteyim. nabız yokluyor ve ortalığı geriyor bazı güçler. savaş çıkması kimlerin işine geliyor bir düşünmeli.
devamını gör...
çok sevinilmiş bir olaydır. johnny ile ivan'ın savaş tamtamlarının çalınması, bol sıfırlı dolar ruble işaretlerinin gökyüzünde iyice belirginleşmesi, asgari askeri müştereklerde buluşulması fevkalade isabetli olmuştur yani. şimdi o f16 füzelerinin hedefini nasıl bulduğu, intikamın nasıl alındığı, alttan gazlı gazlı verilerek iştah ve şehvetle anlatılacak, receb'in çizilen karizması bir nebze olsun doğrultulmaya çalışılacak.

onsuz olmaz, tüm kahramanlara bir silah, tüm büyük diktatörlere bir savaş lazım çünkü.
devamını gör...
bazı aklıevvellerin; "ama yunanda yapıyo ona niye bişe yapmıyosunuz yeaaa" diye esada sıkı sıkıya bağlanmasına yol açan olay. ulan yunanla anganjman kuralların farklı, suriye ile farklı. bu kadar basit. suriye ile anganjman kurallarının neden değiştiğini sen çok iyi biliyorsun ama, işine gelmez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar