her geçen gün artan enfeksiyon sayısı ve ölümlerin olması, etrafta bir çok kontamine kişinin dolaştığının kanıtıdır ve yayılmaya devam edecek demektir.

"herkes kendi ohalini alsın" gibi saçma sapan bir fikirler halkın ölüme bırakılması(bakan iyi çalışıyor zırvası yapacaksınız, hastane kapasiteleri yetmediğinde bakan bir halt yapamaz!) bunun yanında bir çok kişinin ölümle yanyana getiriliyor olması demektir. virüs yayılıp kontrolün zorlaştığında kapasitelerin yetmemeye başladığında yani geç kalınmış olacak. taşıyıcı olarak etrafı kirletenlerin zararını saymıyoruz bile.

evet ak partililer bunlar gerçekler ve insanların ölüm sayılarıları can yakıcı rakamlar olduğunda bunu hatırlayın sizin oy verdiğiniz partinin önlem almamasından-geç kalmasından kaynaklıdır.

aç kalma riski ile karşı karşıya olan halk için çıkmayın biz size bakalım bile diyemeyen, devletin kaynaklarını bunlara kullanmak için düzen alamayan partiniz. ahbablarının borçlarını silip, halk için yaşam gerekliliklerini temin etmeyen parti.

tüm bunların için hala daha önlem alınmamış olması, kul hakkıdır, aymazlık, halkı umursamamazlıktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar