tus

ömür törpüsü, elek üstü sınav. tıp fakültesi kazanana dek defalarca sınanıp, sıkılıp elde edilen özütün tekrar daha haşince yarıştırıldığı sınav. yine de - biz daha iyisini yapana dek en iyisi bu- tadında alternatifi namevcut sınav.
devamını gör...
ülkemizde alternatifi bulunmayan, ecnebi versiyonları ise yurdum ingilizce eğitimli tıp fakültesi talebelerince ilgi gören uzmanlık imtihanı.
devamını gör...
tıpdan usandırma sınavı olarakta bilinir. çünkü iyi bir bölüm kazanmak için yaklaşık 30-35 kitabı 6 ay içinde 4-5 defa bitirmeniz gerekir. ben denedim sonucunu 4 gün sonra göreceğim. belki 4 gün sonra benim içinde tanımı tıpta uzmanlık sınavı olur.
devamını gör...
11.
yılda eylül ve nisan aylarinda olmak üzere iki kere yapılan *,tüm 6 yıllık bilginin sadece 200 soru ile sorgulandığı sınavdır. dünyanı en zor sınavıymış abi ya muhabbetlerini yapanlar olsa da kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır.*) genelde tusdata veya başka bir dershane ile hazırlanılır ki kocaman kocaman insanların dershaneye gitmeleri, deneme sınavlarına girmeleri falan trajı komiktir. lise yıllarını hatırlatır, hüzünlendirir.
devamını gör...
insanın kendine yakışanı giymesidir.
sakal uzatma mevsiminin diğer adıdır. (bu madde beni bağlamaz, haftada bir saç sakal girerim her türlü)
ipodunuzla daha bi samimi olma zamanıdır. önceden sevemediğiniz progresif gruplarının hastası olursunuz (bkz: pain of salvation)
duygusal triplere girersiniz. aşık olabilirsiniz falan. bu kişi de tıpçı olabilir, kader ortağı hesabı.
evde kahvaltı yapmak sizin için ufak bir kaçamaktır. tv ile beraber...
iced guardian 2şer ay aralıkla aradığında gene aynı cevabı verirsiniz: "ders çalışıyorum hacı nabıyım"
3 gün kala, aylardır girmediğiniz sözlükte online olur entry girersiniz.
devamını gör...
ösym tarafından yapılan en zor sınavdır kendileri. bu sınava özgü olarak ösym yetkilileri soru iptal etmeyi pek sevmez. belki de bu yüzden en çok hak yenilen sınavdır.
devamını gör...
--- alıntı ---

tus stresi beni de sardı. şöyle ki: 10 günlük sıkı bir çalışmayla sorularda şıkları 4'e indirebiliyorum. bu hızla gidersem nisan tus'unda ne kadar şık varsa hepsini eleyip boş kağıt vermekten korkuyorum..

--- alıntı ---
devamını gör...
1. piyano, org vb. müzik aletleriyle daktilo, hesap makinesi, bilgisayar ve telefon gibi makinelerde parmak vurulan yerlerin adı.
2. güreşte oyun sırasında iki omzun aynı anda yere değmesiyle oluşan yenilgi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar