tutunamayanlar dizisi

7 ocak 2020 salı günü trt 1’de yayına başlayacak olan dizi.
çoktandır güzel bir dizi izleyemedim diyenler için geliyor.
devamını gör...
absürtlüğe normal olaylar içinde güzel yer verirse tutabilir dizi. merakla bekliyoruz. yalaza hariç trt'nin komedi dizileri hayal kırıklığı olmadı son dönemlerde. bu da olmaz diye umuyorum.
devamını gör...
trt genel müdürü ibrahim eren'in attığı ''kim onaylamıştı bu diziyi'' twitinden sonra oyuncuların cevap vermesi ile tatlı tatlı atıştıkları twitler sonrası gündem olmuş dizi.

--- alıntı ---

oyuncu zafer algöz, eren'in tweetine, "golumu, ganadımı kırdılaaaarrr" karşılığını verirken, doğu demirkol ise, "3 bölüm de çekmiş bulunduk yaa... hadi kendimi geçtim zafer abi kaç yaşında adam... çoluğu çocuğu var, yazıktır..." mesajını paylaştı.
dizinin oyuncularından asuman dabak ise, yorumların altına, "tutunamadık galiba..." tweetini paylaştı.
dizideki şair barış yıldız ise, "o kadar şiiri boşuna mı yazdık??" mesajıyla yorumlara katıldı.
gelen yanıtlar üzerine ibrahim eren, "şampiyonlar ligi kadrosunu kurmuşsunuz... daha dizi başlamadan taraftar kitlesi de oluşturmuşsunuz. ne diyelim o zaman tutunamayanlar, tutunursunuz inşallah..." mesajını paylaştı.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
leyla ile mecnun tadı olsa da " hay sizin komedinize ya" dedirtmiş dizi. televizyon ayağına sıkmakta ısrarcı sanırım. hep aynı şeyleri döndürüp döndürüp önümüze getirmekten bıkmadılar. belki ilginç bir şey olur diye beklemiştim isminden ama beklediğim gibi olmadı.
zaten komedi tarzı olmasaydı bu isimle fakir bir ailenin hayatta kalmasını izlerdik. acılardan acılar beğenirdik. şayet türk televizyonu başka bir şey bilmiyor.

diğerlerinden daha kaliteli bir diziye patladım ama diğer aşklı meşkli dizilerin altına yazmaktansa buraya yazarım daha iyi.
devamını gör...
açıkçası başkalarının heyecanı beni heyecanlandırdı. bence fragmanları güzel değil, leyla ile mecnun havası da yok ama "bakın ne geliyor diye" link atıyorum millete. inşallah beklediğiniz gibi çıkar.
devamını gör...
kadrosu bence çok iyi. beklenti aşırı yüksek. beklentinin bu kadar yüksek olması iyi bir şey değil. insanların kafasında bir de ‘leyla ile mecnun’ gibi bir efsane var. hem buna yaklaşmaları lazım hem de kendilerinden bekleneni karşılamaları lazım. kesinlikle ortalamanın üstünde bir dizi olacaktır ama dediğim gibi beklenti bambaşka. umarım altında ezilmezler de güzel bir komedi dizisi izleriz.
devamını gör...
leyla ile mecnun dizisiyle birçok yönden benzerliği var. fark edenleri rahatsız edebilir, yani ben biraz rahatsız oldum nedenini tam bilemez şekilde.

fantastik karakter aksakallı dede-ilham perisi, erdal bakkal-çaycı, araya giren ferdi tayfur şarkısı-araya giren ibrahim tatlıses şarkısı, iki baş karakterin de açıköğretim mezunu olması, iki dizide de işsiz güçsüz bir adamın bir kız ile aşk hikayesi olması... gibi benzerlikler kabataslak bir gözlemle hayli net. ikisinin de annesi rolünü asuman dabakın oynaması ve senaristlerinin* bu asıl dizilerden önce ramazan dizisi çekmesi gibi benzerliklerse biraz daha işin goygoyumsu tarafı tabii.

umarım başarılı olurlar, güzel bir komedi dizisi izleriz.
devamını gör...
rahatlatıcı, dinlendirici bir dizi gibi gidiyor şimdilik ailecek izlenebilecek bir dizi enazından. leyla ile mecnun dizisini anımsatıyor bu benzerligi yakalıyor diye izleyesi geliyor insanın.
devamını gör...
kadro güzel duruyor birinci bölümden aklımda kalanlar ise çekici sahnesi ve iş görüşmesinde şiiri hatirlayamayip serbest cagrisima başvuran tarık..
ayrıca hiç öyle camur atmaya gerek yok birkaç bölüm sonra oturur gibi. komedi dizilerinde zaten ilk bölümden güldürebilen bi ekmek teknesini biliyorum.
devamını gör...
bana hiç umut vadetmedi. bir yerde minik oynattım onu da unuttum. sadece süre bakımından iyi ikinciye de bir bakarım. ama hevesle saat sekizde tv karşına geçmem.
beni gaybettin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar