twitter veya facebook kullanmayı abartan arkadaşlar

nedir istediğin tam olarak..hep senidinleyelim, seni konuşalım, seni tartışalım mı istiyorsun ? o zaman toplama pasif kopya paylaşımlardn ziyade öz ve original işlerle meşgul olacaksın kardeşim.
devamını gör...
genel olarak yeni evlilerden oluşan arkadaşlardır. yıllardır süren bekarlığa veda etmişlerdir. artık toplumda övünecekleri bir kocişi ya da karısı olmuştur. çok mutludur. bu mutluluğu herkes görsüb ister ve evlenerek level atladığını aleme ilan etme çabasına girer.

isteme merasiminden itibaren düzenli olarak foto ve bilgi paylaşır. hayatının aşkı ile yaptığı herşeyi bize anlatır. yedikleri yemekler, gittikleri yerler, aldıkları donlar, giyindikleri kıyafetler, harcadıkları paralar, bindikleri gondollar, düğün alışverişi cart curt derken bütün evlilik serencamesine şahit olursunuz.

bitti mi? tabi ki bitmedi.

evlendikten sonra balayı ile başlarlar paylaşımlara. en kofti şeyler bile mutluluğu dile getirmek için vesile olur. balayından sonra evinin fotoları ile bizi şerefyab kılar. birbirine aldıkları hediyeler, akşam yemekleri, pazar kahvaltıları, misafir ağırlamalar falan derken cicim aylarını da bize ayan ederler.

sonra ne mi olur? iki taraf da sıkılır bu saçmalıklardan ve dönüp candy crush'ta şeker patlatmaya devam ederler.

+hatun! bi çay versene beee dilimiz kurudu.
-ayağın yok mu? kalk kendin al.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar