uçağa lazer tutan adamın eğlence anlayışı

beni her düşündüğümde derinden etkileyen ve hayatı sorgulamama sebep olan insan ve onun kendini eğlendirme yöntemidir.

yani düşünüyorum da; sen git 15-20 km uzaklığa kadar ulaşabilen lazer pointer al, git onu yüzlerce yolcu taşıyan uçağın pilotunun gözüne tut. tut ki o yüzlerce yolcu taşıyan koca uçak şehrin merkezine düşsün.

Allah kimseye böyle can sıkkınlığı vermesin...
devamını gör...
gezi parkı olaylarında polis helikopterine yeşil lazer tutanlarla aynı zihniyette olan kesimdir.yani amaç düşürmek mi?evet.zarar vermek.kime?devlete,millete.gezi'de bunları yapanlar ağaçları savunan masum kitleler değildi herhalde.* bunları yapanları provokatörler kabul ettik yani terörizmi savunan teröhttp://ristler.doğuda dağlarda helikopterlerimizi düşürmeye çalışanlardan farkı var mı?göze geldiğinde gözü çizen,kör etme tehlikesi olan lazerlerden bahsediyoruz arkadaşlar.
yani bu canı sıkılan şahıslar farkında olmadan devlete millete zarar vermeye çalışıhttp://yorlar.ne çalışması,bizzat veriyorlar.hayır hayır,bu masum bi can sıkıntısı değil.
devamını gör...
kazaya sebep olup can ve mal kaybına sebep olmadan kurtulursa kendisine maliyeti 17.361 tl olan anlayış.

lazer ışığı pilotların üzerinde flaş körlüğü olarak adlandırılan geçici görememe durumu yaratabiliyor .

buradan
devamını gör...
para cezası eksik kalmış. elindeki lazer aleti fitil niyetine o kişiye sunulmalı ve her ihtiyaçtan sonra aspirin kullanır gibi tekrar uygun yere bırakılarak tedaviye devam edilmeli. lazer aygıtı eriyerek kaybolduğu gün tedavi tamamdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar