uchiha itachi

sasuke uchiha'nın abisi. kendi clanını bir anbu görevinde katlettiğŸi günden beri kardeşŸi sasuke uchiha tarafından öldürülmek istenmektedir. ve sonunda öldürülür. iyi bir mangekyou sharingan kullanıcısıdır.
devamını gör...
en cool uchiha'dır.. onunla ilgili en doğru analizi kabuto yapmıştı:" seni diğer uchihalardan ayrıran rakibinin ruhunu analiz edip ona göre strateji geliştirmendir."

yaşasaydı madara'yı bile geçeceği muhakkak..
devamını gör...
--! spoiler !--

edo tensei'in bile etkisinden kurtulmuş ölmeden önce herhangi bir aksilik olursa diye gücünün belli bir kısmını narutoya bırakmış savaş dehası uchiha.itachi reis sen naaaptın böyle yaw....

--! spoiler !--
devamını gör...
naruto evreninde büyük olayları başlatan esas adamlardan.14 yaşında tüm sülalesini(en güçlü ninja ailesi uchiha'yı) katledip,18-19 yaşında ölmüştür.öyle hızlı yaşa,genç felsefesine sahip vatandaş.
devamını gör...
kardeşi sasuke gibi değildir tam bir abidir. olmuştur. kardeşi gibi fevri ve ağzına şamarı vurmalık hareketleri yoktur. shinobi dünyasının fedakar genci karizma adamı itachi.
devamını gör...
naruto animesinin ve hatta gelmiş geçmiş tüm animelerin en karizmatik karakteri olarak tanımlanıyor. iq seviyesi hayli yüksek ve dövüş yeteneğinde ilk 5'e rahatlıkla girecek kertede. duruşu, bakışı, tavrı her şeyiyle efsane bir tarzı var. ha bir de söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyengillerden.
devamını gör...
okuduğum onca manga serileri içindeki karakterler arasında favorim olmuş karakterdir. adamın bir bakışı var sanarsın dünyayı fethetmiş. ayrıca mottosu "söz konusu vatansa gerisi teferruattır" değil, "söz konusu sasuke ise gerisi teferruattır" şeklindedir.

--- spoiler ---

klanına karşı çıkması, onca şeyleri yapması hep kardeşini korumak içindi. yaşasaydı kesinlikle uchiha madara'yı madara ederdi. ayrıca sasuke salağı tarafından öldürülmemiştir. hastalığına yenik düşmüştür. isteseydi sasuke'yi böcek gibi ezerdi. hain kishimoto tarafından iki defa öldürülmüştür. bir kere öldürmek yetmiyordu sanki.

--- spoiler ---

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar