uğur dündar

kendisi gıda teröristlerinin! korkulu rüyasıydı bir zamanlar. eee biz şimdi sağlıksız koşullarda sözlük yazıyoruz,klavye bi karış toz.bize de baskın yapar mı ki?
devamını gör...
seçim dönemi boyunca kemal kılıçdaroğlu ve murat karayalçın'a her türlü desteği vermekten çekinmeyen ve ergenekon davasının üzerine gidenlere hiç aynaya bakmadan "yandaş medya" diyen sunucu. kendisi toplumda oluşan herhangi bir hassasiyeti paraya çevirmeyi çok iyi bilir.
devamını gör...
ergenekon soruşturmasında 2. iddianamesinde eşi ve ailesi ile igilili yer alan iddiaları yalanlayarak tepki göstermiş ve helal olsun denilecek sözler söylemiştir.
devamını gör...
taraflı tv ciliğin en güzel örneği.şu anda star tv de boy göstermektedir.din söz konusu olduğunda gözlerini patlatması görülmeye değerdir.
mehmet ali birand , ali kırca medyadaki diğer benzerleridir.
devamını gör...
åžu an fırın pastane gıda imalat sanayi atölyelerinde bulundan binlerce hamamböceğinin 542. göbekten atalarını tv ye çıkaran ombudzman, enkırmen, çemkirgen.
devamını gör...
tropik ülkelerden pek haz etmeyen sözde tarafsız gazeteci.

hala bu adamın dürüst tarafsız olduğunu savunan adamlarla aynı oksijeni soluduğumu düşündükçe efkar basıyor.
devamını gör...
1990 lı yılların ortasında istanbul beylikdüzü'ndeki kooperatifler ile ilgili sürekli yolsuzluk haberleri yaparken, aniden bu haberleri bitirmiş kişi. istediğini elde ettiği rivayet edilir*.
devamını gör...
doğan grubunun tasmalılarındandır kendisi. patronu aydın doğan' ın kılına zarar gelse ekran başında aslan kesilir, demagojinin kralını yapar ve '' biz milletimizi seviyoruz '' diyerek hamaset edebiyatını zirvelere çıkarır. samimiyetsizlik abidesi. sen, kaçak et kesen imalathaneleri basmaya devam et, ergenekon terör örgütünü savunmaya çalışmasının altında, patronu aydın doğan' ın, devletten yediği bilmem kaç trilyonluk vergi cezası yatıyor olabilir mi acaba ? patronu hükümetten tokadı yedikçe, uğur dündar kaba etlerinde zıplaşan bir takım metal cisimlerin varlığıyla olduğu yerde zıplıyor ve başlıyor ağlamaya. ulan teres, karın brezilya' ya gittiyse gitti, bunu ergenekon savcıları iddianameye koymamış ki niye elinden dondurması alınmış çocuk gibi gözyaşı döküyorsun ? rezilsin uğur dündar, az da olsa bir saygınlığın vardı şimdi onu da kaybettin müptezel oldun...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar