uğur ışılak ın esnafı küçümseyen tweeti

taze milletvekili uğur ışılak milletvekili olduktan sonra ilk tweetini attı ama bu tweet tepkilere yol açtı.bence az bile söylemiş onlar oy bile kullanmasalardı. bakkalın, kasabın demokrasi ile ne işi var. hem işin uzmanı siyasetçiler varken onlar kendilerini birşey zannediyorlar.

birisi şu adama milletin vekili olduğunu ve onların oylarıyla meclise girebildiğini hatırlatmalı. başka bir şey anlatmak istemiş filan diyeceğim ama bu kadar da patavatsız yazılmaz ki.
devamını gör...
daha dün bir bugün iki ne bu hız dedirten uğur ışılak tweeti. yazık ya üzülüyorum bu insanlara. şu dillerini tutmayı öğrenemediler hiç. lan iyot fukarası seni o beğenmediğin adamlar seçti!

*
devamını gör...
berber bakkal cakkal demenin hakaret oldugunu bilmeyen sanatcı vekil... bir de koftiden bakkal cakkal berber kutsalı yarattı ya helal olsun...
devamını gör...
öyle küçümsemiş öyle küçümsemiş ki... yatacak yeri yoktur...

yalancılar ezberciler otomatikler baslamislar aynı cumlelere...
devamını gör...
saçmalamış olsa da olur öyle şeyler çok şaapmamak lazım. kusur avcısı olmamak. amma velakin ki uğur ışılak'ın daha onemli problemleri var. gavsin onu cennete sokacağına inanması gibi.

devamını gör...
bir şarkıcı olarak kendisinin konuşma hakkı varsa siyaset hakkında, kötü yönetimde ilk canı yanacak olan esnafın işçininde pek tabi hakkı vardır. tek farkları paraları ve biraz şöhretleri olmadığı için aday olup meclise girememelidir.

acayip adam
devamını gör...
küçümsemenin nerede oldugunu anlamadigim 140 karakter...dün akşamüstü yolda yürüyorum....caddedeki esnafin 5-6 tanesi biraraya gelmiş seçimi konuşuyor...malum bizim burasi trakyali göçmenlerin yoğun oldugu bi yer...silme chp li...adamlardan biri diyor ki o cumhurbaşkanı ineceeek...başbakan da gideceek....dedi...lan bu adamlar futbol kritiginden baska bisey de biliyorlarmis bak hele deyip gulerek gectim....sonra dayanamayip arkama dönüp baktim...gerçekten pek komiktiler...memlekete bak yav....

velhasıl katılıyorum ben uğur abi' ye....

devamını gör...
kendisi siyasal bilimler mezunu bu konu hakkında doktorasını vermiş, dünyada kabul edilen önemli 5 hakemli dergide makaleler yayınlamış olduğu için haklıdır. ahahaha.
alameti farikası bir siyasi partiye cover seçim şarkısı yapmak olsaydı suratına bile bakmazdım mesela. ne o öyle bakkal çakkal gibi.
devamını gör...
düne kadar şarkıcılık yaparken bir yalakalık ödülü olarak padişahın emriyle vekil seçtirilen bir adamın kendini siyasetçi saymasıdır.
devamını gör...
güle güle izlediğim mevzu. tamam ışılak belki yanlış yapmış da, asıl yanlışı sandıkta yapanların atacağı kurşun kalmamış olacak ki buna kadar düşmüş. hdpli adam öldürüyor ona bir şey yok tabi. komikler sizi.
devamını gör...
küçümseme manasının fazla olduğu cümle. ortada küçümseme yok, sanki halkın sesini siyasetçiler dinlesin der gibi konuşmuş. daha da basit anlatırsak mhp ile akp koalisyon kursun demiş.

melali anlamayan nesle aşina değiliz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar