ülker 1 nisan reklamı

kardeşim biz göreceğimizi görmüştük de hayırlısı olsun, ne kadar hain adam varmış yahu? ulan bu da mı be, diye sorup duruyorum kendime. yazıklar olsun şu ülkeye ihanet edenlere yahu.

video iğrenç, tamamen operasyon sinyali veriyor, pis çizimler, pis bir ses. la havle..
devamını gör...
(resim: )
savcilik tarafindan sorusturma baslatilmis.
tepki veren vatandaslar kisiklida toplanmislar. halkin hassaslyetleri ile bu kadar oynamak sizi bir aciklama ile kurtarmaz. kuzenim mi yazmis diyorsun ne diyorsun.
devamını gör...
ülkerin daha önce hiç görmediğim tarz bir reklamı. rahatsız edici bir ses tonu, tuhaf görüntüler, abiler küçük kardeş vurgusu...reklamın sonunda ise hesaplaşma zamanı geldi deniyor. gerçekten tuhaf.
devamını gör...
tekrar tekrar izleyip bir anlam çıkarmaya çalıştığım reklam. ama olmadı. ne şimdi bu reklamda bazı mesajlar mı saklıymış? olum illuminati mi la bu bildiğimiz ülker. hayır ilginç olan adam savunmaya geçmiş. * neyse ben bu konuyu kaçırdım galiba. du bi kere daha izleyeyim.
devamını gör...
ilk başta güldüm acemice olmuş ama eğlenceli geldi bir kaç değişik olanı da var onlarda güzel, hiç de aklıma gelmedi feto falan.
paranoyaya mı bağladık yoksa böyle böyle mi delirtiyorlar bir milleti bilmiyorum ama sadece gülünüp geçilecek bir reklam gibi geldi.
1 nisan şakalarına karşıyım evet ama sadece 1 nisan için bir reklam gibi geldi. inşallah da öyledir.
devamını gör...
genel olarak "ahaha koca ülker in çektiği reklama bak" denilecek bir reklam iken sondaki o iğrenç sesin "şimdi hesaplaşma zamanı demesi daha iğrenç. gene neyin peşindeler acaba? hacı savaştan ileri ne kaldı yapacakları?
devamını gör...
izlerken ürtüğüm reklam. küçük kardeşin abilere ablalara sürprizi nedir?

ilk defa eksici saykoları da düzgün bir tepki gösterirken gördüm.
devamını gör...
kısıklı'da milletvekilleri falan toplanıp eylem yapmışlar. paranoya milleti olduk.
vatandaşa soruyorlar. "ihanetin nedeni olmaz, bedeli olur, bu da candır, yapanlara idam istiyoruz" diyor.
reklamda ima var gibi. o yüzden öldürecek yani.
devamını gör...
ülkenin bu geri zekalı 1 nisan şakası için "yoksa biz paranoyak mı oluyoruz acaba?" diye düşünecektim ama murat ülker çıkmış komplo filan diyor.
milletçe salak yerine koyma çalışıyorlar bizi..

reaksiyonlarimizla dalga geçiyorlar..
devamını gör...
büyük oyunu gören ak partili taraftarlar tarafından fark edilmiş reklam.

ve yine büyük oyunu bozdular helal len size!

bir de mcdonalds'ın tweeti var(dı)ama onlar nasibini alıp silmişler.
devamını gör...
gerçekten olağandışı bir reklamdır. ülker e hiçbir katkısı olmayacak böyle bir reklamın yapılmış olması ve şirketin başındaki kişinin haberim yok demesi şüphe etmek için yeterli.
devamını gör...
darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayınlanan siren sesli, gülen bebekli bir reklam vardı.. onu çok masum bulduk hatta belki de ilk yayınlandığında güzel olduğunu düşündük ama sonrasında ortaya gerçekler çıktı..
ülker reklamında da bu olacak diye bir şey demiyoruz ama reklamdaki ses tonu, ampül benzetmesi, erdoğan ın sürekli ve istemsiz olarak kullandığı el hareketi tesadüf gibi de gelmiyor.. ki bizler bile twitter, face, sözlük gibi sanal ortamlarda bir şey yazarken dikkat ediyorsak, yanlış anlaşılmasını istemiyorsak koskoca ülker de yayınladığı reklama dikkat etmeli, böyle bir süreçte daha hassas olmalı..
devamını gör...
bebekli feto reklami sanki hic yokmus gibi hala daha buna komplo diyenlerle dalga gecenler var. bu memlekette olmaz olmaz denen neler oldu, hala da olmaya devam ediyor.

esas bu reklami masumane konuma getirmeye calisanlar ustunde dusunulmeli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar