ümit özat

#spor 

büyük kaptan.fenerbahçe'de joker oyuncu olmuşŸ ön liberodan,sol beke,stoperden sol açığŸa kadar bir çok mevkide oynayıp efsane olmuşŸtur.daha sonra köln'e gitmişŸtir.orda maç esnasında rahatsızlanmışŸtır.neyse ki kendisini Allah korumuşŸ hayata veda etmemişŸtir.çok yetenekli olmamasına rağŸmen karakteriyle insanların gönlünde taht kurmuşŸtur.

ayrıca cristiano ronaldo'yu çalımlamışŸlığŸı vardır.
devamını gör...
bu kör futbol inadıyla yeşil sahalarda can verecek olan şahsiyet. antrenörken bile fenalaştı gene devam. kalp hastası adamsın otur evinde dinlen. sana acımıyorum çoluk çocuğuna yazık.
devamını gör...
seviyorum kahretsin, zeviyorum elimde değil çok dizelerini kendisine göndermek istediğim eskinin topçusu yeninin teknik direktörü kardeşimiz.
devamını gör...
ankaragücü'nün sansasyon seven yöneticisi ayhan atalay ile yaşadığı gerginlik sonrası ayhan bey "maaşını verdiğim adam benim hakkımda konuşamaz." deyince dayanamayıp cevap vermiş bugün ve cevap çok manidar:

"11 aydır maaş almıyoruz!"

devamını gör...
http://www.sporbucks.com/vi...

görüldüğü üzere, kendisine yumruk atmaya kalkan taraftara havada gelişine çok güzel şekilde yumruğu koymaktadır. havada uçan, karada kaçan kurtulamaz ümit hocamızın elinden.

görüntü süper yeeaa! *

orrrrryuuuuukkeettttt! ümit özat win! perfect. dırırırırmmm!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar