umumi tuvaletlere klozet koymak

sanırım medeniyet olduğunu düşündükleri için yaptıkları şeydir. "neden alaturka tuvalet değil de klozet?" diye sormak gerekiyor. avm'lerde, otogarlarda, hastanelerde falan sıklıkla görüyoruz. oğlum niye koyuyorsunuz lan bunları? kimse oturmuyor klozete. oturan da bir ton tuvalet kağıdını sererek oturuyor. insanların hoşuna gitmeyen ve kullanmak istemediği şeyleri neden dayatmaya çalışıyorsunuz? yap alaturka sen de rahat ol biz de rahat olalım. sen pissin diye biz de mi pis olacağız?
devamını gör...
bakın bu konuda bende çok kırgınım.
tatile sırf bu yüzden gidemiyorum. öğretmen evinde kaldım, polis evinde kaldım, otelde kaldım hep klozet tuvaletler vardı odada.
koskoca konuk evlerinde odadan çıkar genel tuvalete gider orada bir tane de olsa zorla alaturka tuvalet bulur orada işimi görür tekrar odaya giderdim.
ama sorsan herkes alaturka der.
lan doğunun en doğusuna gittim orada bile odalar klozet.
devamını gör...
akıllı adam işi değildir. o klozeti ilk kullanan kişi dışında başka kimse kullanmaz. herkes ayakta işini görür veya kenarlara bir sürü tuvalet kağıdı koyup öyle oturmaya çalışanlar vs. hiç de yıkanmıyor sanki o klozetler. alaturka bu tip yerler için en uygun olanıdır.
devamını gör...
opette buna önlem olarak her kullanımdan sonra yenilenen klozet poşetleri var. düğmeye basıuorsunuz değişiyor. ancak onun dışındaki işletmeler rezalet. çalıştığım işyerinde böyle. bir tane alaturka yok. tuvalet kağıdı seriyoruz. on metre.
arkadaş bildiğin başkasının kasığını koyduğu yere kasığını koyuyorsun.açık söyliyeyim. her türlü cinsel hastalık bulaşır. ayakta işeyenler zaten küfür yemeye doymuyor.
ulusal sağlık sorunu gibi yav. bu konu çok önemli. gerçekten akıl karı değil.
devamını gör...
eski para ile trilyonlarla ifade edilen rakamlarla ihale edilen umumi tuvaletlerin bakımsızlığı konusu. engelliler var, comelemeyenler var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar